Genel Konular : Bir Terslik Var

Bir Terslik Var
ETezerErgin TEZERAvatar

Bir Terslik Var

Kusura bakmayın yoğunluktan biraz geride kalmışım. Paramızın yeni simgesini daha biraz önce gördüm. Alışkanlıktan dolayı bi araştırayım dedim bi de ne göreyim. 8000 küsür yarışmacının katıldığı TL`ye yeni simge yarışmasında bi terslik olmuş :))

ErginTezer02@gmail.com Sadece Hak Edenlere ...
2012-03-06 12:19:16 Edit:2012-03-06 12:20:00
  • Erkek
tayyip Erdoğan`a da çok
kalimbaMahmut BAYRI

tayyip Erdoğan'a da çok benzeten var.

2012-03-06 16:10:56
  • Erkek
juri kim oldu acaba.
ereen2Eren KayaAvatar

juri kim oldu acaba. neden interneti kullanarak bir şekilde halka sormak yerine gizli kapaklı iş yapıyorlar acaba.

Bu arada site kurallarını not düşmekte yarar var: http://www.tr3d.com/kurallar/

2012-03-06 16:14:45
  • Erkek
Diyicek çok şey var
TalikaOkan EyüpAvatar

Diyicek çok şey var ama neyse lütfen bu tarz oyunlara gelmeyelim mühendis bir hanım kazanmış yarışmayı isminin baş harflerini taşıyor simge büyük ihtimalle kendisi için yapmıştır. Neden tl değer kazanıcak gibi bakmıyoruzda herşeyin içinde birşey arıyoruz. Her çizgi filimde birşey arayan her şarkıyı tersten dinleyip biryere bağlayanda biz değilmiyiz? Açıkçası ben simgeye değil getiriceği şeylere bakıyorum ve bence bu türkiye için bir gelişme kimse kimseyi savunduğmu düşünmesin burada önemli olan Türkiye değil mi.

- Hiç...
2012-03-06 16:17:47
  • Erkek
Önemli olan Türkiye olduğu
reshadoHayrullah TavukçuAvatar

Önemli olan Türkiye olduğu için arkadaşlar birşeyler yazıyor zaten buraya.Neyse siyasete girmek olmaz forumda...

http://www.youtube.com/user/HayrullahTavukcu
2012-03-06 16:31:42
  • Erkek
Okan getireceği şeyi söyliyim
gasiyanDevrim ErdalAvatar

Okan getireceği şeyi söyliyim cebimize 168 milyon dolar külfet,esinlenme havası olmayan bizi anlatan bir simgeye de herkesin eyvallah diyeceğini sanıyorum.Ayrıca neden belli kişiler yap yarışmanı tüm Türkiye de halk oylasın,neden iki kişi seçiyor benim simgemi,parada ki değer simge ile artmaz,alım gücü ile artar ki,bu bizim ülkemizde yerlerde geziyor...

www.dvamimarlik.com
2012-03-06 17:06:35
  • Erkek
Devrim bey haklısınız ama
TalikaOkan EyüpAvatar

Devrim bey haklısınız ama birde şu varki bu simgeyi seçen o iki kişiyi bu ülkenin %49,95`i seçti sizce bir oylama olsa nolucaktı? %25,94 seçmezdi başka seçenek olsa bende seçmezdim ama birşey gelmiyor elden ozaman Türkiye için düşünmemiz gerekiyor. Belkide ben farklı bir pencereden bakıyorum yada bakmak istiyorum yıllarca içimiz karardı kimseye laf anlatamadık şimdide "malesef ki" zevk almaya bakıyoruz.

- Hiç...
2012-03-06 17:47:12
  • Erkek
Arkadaşlar öyle tahmin ediyorum
ugurkurtUğur KURTAvatar

Arkadaşlar öyle tahmin ediyorum ki bu yarışmaya katılanların %90`ın ermeni para biriminin simgesini hatta ermenistan`ın kendine ait bir para birimi olduğunu bile bilmiyordur. Böyle gereksiz şeylerle kafamızı meşgul etmeyelim lütfen. İnsanın bir siyasi duruşu olmalı tabi ama bu siyaseti basit bir sembol üzerinden, hem de böyle bir sitede yapmamalıyız.

2012-03-06 19:22:30
  • Erkek
SİMGE
eraHalis ÖZTÜRKAvatar

Bu simge dahil başka hiç bir sembol de hiç bir paraya değer katmaz. € euroyu $ doları nasıl değerli hale getirmiş ki bu simge Tl mize değer katsın. Ekonomiye göre simgeler değil değerler kazandırır. Asıl anlaşılması gereken bir simgeyle paranın değerleneceğini umanların düştüğü akıl almaz cehalet durumudur. Saygılarımla.

Düzgün Türkçe ile konuşmak hiç de zor değil.
2012-03-06 19:31:08
  • Erkek
Halis bey iltifatınız için
TalikaOkan EyüpAvatar

Halis bey iltifatınız için çok teşekkür ederim :) "Değer" anlayışlarımız çok farklıymış buraya birşeyler yazıp görüş bildirmek ise hata. Tekrar teşekkürler.

- Hiç...
2012-03-06 19:48:18
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!