S_i_S Son Forum Mesajları

  Forum kurallarını yeniden yazmaya

  S_i_SYıldırım Birinci

  Forum kurallarını yeniden yazmaya çalışmıyorum. Yıllardır kullanılan methoddan bahsediyorum. 15 senedir bu sitede yer bulmulş birini ya da birilerini 2 ay 7 ay 1 senedir burada bulunan insanlarla karşı karşıya getiriyorsun diye hatırlatayım dedim. Ayrıca seni bi kefeye koyduğum filan da yok. Açıkça olup biteni anlatmışsın. Yargıladığım bi cümle kullandığımı hatırlamıyorum. Tek derdim sonucu ya da gelişmeleri öğrenmek isteyişim.

  Eski ve yeni dediğimde kimler üzerine alınacağını bilir. Belirtmeye gerek yok. Ha paşa diye sana demedim merak etme. O kelimeye kızdıysan bil ki o kendini bilir. Bazen insanlar tanıdıklarına bu tip yazılarda selam vermek amacıyla terimler latifeler kullanabilirler.Kızma.

  Konuyu bana cevabında tekrar geçmişsin özetleyerek. Gerek yok herkes baştan sona okuyabiliyor. Tehdit olarak algıladığın telefon konuşmalarının ardından avukat yoluyla bir bildirim geldimi? Sorum bu sadece.

  Son paragrafını eshefle kınıyorum malesef. Burada ne konulara nelerle katılanları gördüm. Şayet konunun sonunu merak etmem yerine tartışmaya katılmamı istiyorsan saçma derim. Hatta canının sıkkın olduğunu ve başkalarından destek görmek istediğini görmeye başlarım son paragrafında. Kimisi sana destek verir kimisi vermez. Tekrarlıyorum ben sonu merak edenlerdenim. Bir gelişme olmadıysa "daha birşey olmadı" demen yeterli.Benim katılımımı istemiyorsan konunun başına "lütfen tartışma yaratmak isteyenler katılsın ben de kendimi rahatlatayım" gibi bir bilgilendirme koy, ordan anlayalım.

  Biz de "kime ne" demeyenlerdeniz ki yazmışız. 15 gün sonra bu konuya bir gelişme ekleyemediğinde de sorarım sonuç varmı diye. o zaman da aynı tepkiyi verirsen kızgınlığınla kalmışsın derim sana bi süre sonra da konu unutulur gider. Ama sen hep kızgınlığınla kalırsın. Bir gelişme ya da sonuç var mı sorumun sebebini anlatabiliyormuyum. Şöyle oldu böyle yaptım şunu yaptılar böyle bitti dersen böyle bir durumda nasıl hareket etmesi gerektiğini bilmeyenler senden birşey öğrenmiş olur. Konu ahlak dersine dönmez yani.

  2014-12-13 20:30:14

  Konu resmen eski

  S_i_SYıldırım Birinci

  Konu resmen eski ve yeni üye tartışmasına dönmüş.

  "Paşa"m sen hiç değişme emi : )

  Hakan sonuca doğru yoldan atılmış bir adım var mı ? Dava açıldı mı ? Avukat yoluyla sana ulaşıldı mı ? Savunmanı yaptın mı ?

  Konuda benim merak ettiklerim bunlar. Limon`u kullanmışsın ya da kullanmamışsın .. ondan alıp buna atmışsın.. Ne kadar zamandır piyasadasın ya da değildin ? Nerden geldik nereye gidiyoruz ? kimiz biz kime ne ?

  Sonuç ne veya bir gelişme var mı ? Konuyu açan sensin yönlendirecek olan da sensin dolayısıyla. Rahatsızlık duyduğun bir noktaya geldiyse konu, yönetime şikayet et onlar da müdahale etsin. Kimseyi birbirine kırdırmamış olursun abijim.

  Haydi kalın sağlıcakla.

  2014-12-13 19:38:01