Erzurum Vergi Denetim Kurulu

Erzurum Vergi Denetim Kurulu Erzurum Vergi Denetim Kurulu - Bilal

Anestetic program: 3ds Max - Android Telefon Süre: 1 Gün 4 yorum yapıldı 0/10 (1 kişi beğendi)

Merhababalar.. Erzurum da yapılacak olan vergi denetim kurulu kamu binasının cephe görselleştirmesi.
Camlarda istediğim verimi birtürlü alamadım bina L seklinde oldugundan bakışınıza göre sol taraftaki cephe camlarına sag taraftakı cephe camları yanısıdı ve hoş olmayan görüntü oluştu bende yansımayı kaldırdım.Tasiye edebileceğiniz başka bir yol varmıdır?
Bir diğer sorum ise post işlemi HTC ONE da yaptım :) android uygulamalar ile photoshoptan bu kadar verim alamamıstım.bu çalışmanın adı ne photoshopda bılmıyorum ama buna benzer uygulama yapabılecegım ders videoları varmıdır tavsiye edebieceğiniz?
Protokol girişi diğer cephede kaldı vizelerden sonra inşallah diğer cepheyide modellicem..
Bütün herşey max de yapıldı tonlama android telefonda :)
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

Erzurum Vergi Denetim Kurulu için Yorumlar

Açıkçası mimariye yorumum olacak.
dmrmrtMurat DEMİRAvatar

Açıkçası mimariye yorumum olacak. Bu kadar eski yapısı olan bir şehirde neden böyle şehir mimarisine ayak uydurmayan modernizite ile roma dönemi mimarisi arasında sıkışmış bir mimari tercih edilir ki? Kendi memleketim olduğu için söylüyorum eğer bu mimari uygulanırsa şehirde kesinlikle sırıtacaktır.


2013-11-22 08:58:38
  • Offline
  • Erkek
ne de güzel dedin
AnesteticBilal Avatar

ne de güzel dediniz eski yapısı olan ama bu eskilikten ziyade tarihi yapı değilde şehir merkezinde şehrin göbeğinde bile kırık dökük haraber bulunmasını kastettiniz galiba....bu görüntülerden uzaklaştırmak için şehri birşeyler yapılmalı 4 senedir erzurumdayım bu sene yolculuyu Allah izin verirse okulum bitiyor.. 4 senedir bir şehir bi gram mı ilerlemez . umarım tez zamanda kurtulur erzurum bu durumdan...


www.mimarimodelleme.org
2013-11-22 09:47:17 Edit:2013-11-22 09:59:03
  • Offline
  • Erkek
Şehrin göbeğinde harabeler bulunması
dmrmrtMurat DEMİRAvatar

Şehrin göbeğinde harabeler bulunması dediğiniz ayrı bir konu ama bu şehrin eski yapıları barındırması ise bambaşka bir konu. Şehre yeni bir şeyler yapalım derken şehir mimari kimliğinden bu kadar ayrı durması, şehrin kimliğiyle nasıl uyumlu olması beklenebilir. Selçuklular , saltuklular ilhanlılar ve erken cumhuriyet dönemi eserlerini ve mimarilerini her ne kadar bakımsızsa da taşıyan bu şehre roma dönemi mimariyi yerleştirmek bence pek uygun değil. Bunu mimari bir kültürü olmayan memleketlere çok rahat uygularsınız ve hiç sırıtmaz. ve bu Erzurum için pek geçerli değil. Erzurumda ki mevcut modern yapılara bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.


2013-11-22 10:21:50
  • Offline
  • Erkek
Anlıyorum teşekkür ederim yorumunuz
AnesteticBilal Avatar

Anlıyorum teşekkür ederim yorumunuz için..


www.mimarimodelleme.org
2013-11-22 10:37:10
  • Offline
  • Erkek

Kapalı

Bir yıldan uzun süre geçtiği için konu otomatik olarak kapatılmıştır !

Anestetic Diğer Çalışmaları