Genel Konular : Showreelimizin 2012 versiyonu yayınlandı

Showreelimizin 2012 versiyonu yayınlandı
uncfilm

Showreelimizin 2012 versiyonu yayınlandı. Adı geçen berakdown, bu sitenini video klipler bölümünde, web sayfasımızda, facebook adresimizde ve aynı zamanda;

http://vimeo.com/46137549

UNCFILM

2012-07-21 14:32:14
Güzel İşler, Ellerinize Sağlık
ETezerErgin TEZERAvatar

Güzel İşler, Ellerinize Sağlık ...

ErginTezer02@gmail.com Sadece Hak Edenlere ...
2012-07-22 01:29:53
  • Erkek
Hayalimdeki iş uzun süre
aynstaynxMehmet ÜNSALAvatar

Hayalimdeki iş
uzun süre oyun programlama ve mimari görselleştirme yaptım animasyon dersleri verdim ama bu tür bir iş`de çalışmak hayallerimi süslüyor.

AynstaynX Mimari modelleme merkezi : www.ayrintigrafik.com Unity Oyun geliştirme kitabımın resmi web sayfası : www.uzaykasifleri.com
2012-07-22 16:06:08
  • Erkek
O zaman İş başcurusunda
ETezerErgin TEZERAvatar

O zaman İş başcurusunda bulunsana :))

2012-07-22 16:53:17
  • Erkek
Doğru söze ne denir.
aynstaynxMehmet ÜNSALAvatar

Doğru söze ne denir.

AynstaynX Mimari modelleme merkezi : www.ayrintigrafik.com Unity Oyun geliştirme kitabımın resmi web sayfası : www.uzaykasifleri.com
2012-07-23 09:09:49
  • Erkek
süre ve kaç kişi
acemi1umutAvatar

süre ve kaç kişi çalıştı bu işlerde bilgilendirme bakımından yazramısınız?

ainesi iştir kişin lafına bakılmaz http://vimeo.com/user3184950
2012-07-23 09:55:10
  • Erkek
Tabi ki eksikler ve
TuncAxoyTunç AksoyAvatar

Tabi ki eksikler ve "ah be abi" dedirten yerler var. Ancak genel olarak başarılı ve daha iyiye gideceğine inanıyorum.

DigitalDomain in de böyle başladığına eminim. Kimse cart diye kusursuz bir iş yapamaz. Yeterki tecrübe yaşatacak kadar proje çıksın. Kaldı ki sizin işleriniz de süreklilik var anladığım kadarıyla. Ne mutlu.

CG Artist www.tuncaksoy.com www.3danimasyon.org
2012-07-23 12:13:39 Edit:2012-07-23 12:14:58
  • Erkek
TuncAxoy`a Cevaben
uncfilm

İlgin, yorumun ve taktirin için teşekkür ederim dostum.

Proje sonuçlarımızı değerlendirirken, Türk yapım sektöründeki temel zorlukları ve eksiklikleri de düşünelim hep beraber:)

Kolay gelsin

2012-07-23 19:18:54
gayet başarılı. Tebrikler.
firketeyılmaz bağıran

gayet başarılı. Tebrikler.

Söylediklerinize dikkat edin; düşüncelere dönüşür. Düşüncelerinize dikkat edin; duygularınıza dönüşür. Duygularınıza dikkat edin; davranışlarınıza dönüşür. Davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınıza dönüşür. Alışkanlıklarınıza dikkat edin; değer
2012-07-23 19:28:13
  • Erkek
Sayın M.Çetin, "Proje
ETezerErgin TEZERAvatar

Sayın M.Çetin,

"Proje sonuçlarımızı değerlendirirken, Türk yapım sektöründeki temel zorlukları ve eksiklikleri de düşünelim hep beraber:)"

Yazmışsınız. Emin olun ki biz de Showreelinizi Türkiye şartlarında değerlendirerek yorum Yapıyoruz. Ellerinize Sağlık. Ama Daha iyisini yapma ihtimaliniz var mı? Kesinlikle olduğuna Eminim. Ekibinizde Tanıdım birileri var. Kim oldukları önemli değil. Ama Helal Ekmek yemiş, Helal Süt İçmişlerdir. Şahsen Kefil Olurum. Çünkü Yakından Tanırım ve Daha iyi işler "YAPABİLECEKLERİNİ" biliyorum. Bu yüzden, Mümkün olduğunca her türlü imkan ve serbestliği ekibinize vermenizi tavsiye ederim. Haddim olmayarak Tabii...Emin olun ki, Sizi yarı yolda bırakmazlar...
Saygılarımla,

2012-07-24 01:33:09
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!