Genel Konular : Oyun Tasarım Eğitim Seti

Oyun Tasarım Eğitim Seti

Bu eğitim setiyle ilgili ne düşünüyorsunuz?

https://www.udemy.com/unreal-engine-4-oyun-gelistirme-kursu/


Hayal ediyorsam varım
2018-11-30 21:25:49
  • Offline
  • Erkek
içeriği hakkında özel olarak
fasuto53Fatih Avatar

içeriği hakkında özel olarak merak ettiğin bir şey varsa baka bilirim. Ben satınaldım takıldığım yer oldu mu açıp bakarım diye, henüz hiç bakma gereği duymadım. Ama öyle baştan sona oturup değerlendirebilecek kadar göz atmadım.


2018-12-01 13:49:43
  • Offline
  • Erkek
de
drekonNecmi DemirkeserAvatar

içeriğine baktım. 1 saat 36 dakika değişken çeşitlerini anlatıyor. 1 saat 44 dakika operatörler. bu konular programlamanın temelidir. herhangi bir youtube kanalı ile "programlama nedir" diye arasan öğrenirsin. 

Bak bunu ben yazdım, tek satır kod yok (her dile uyar). ama değişken ne demek öğrenirsin ;)

http://www.phpkodlari.com/php-dersleri/php-ders-1-degisken-kavrami/

 


Game maker
2018-12-01 18:41:41
  • Offline
  • Erkek
Unreal engine ile ilgili
yakarizaferAvatar

Unreal engine ile ilgili hiç bir bilgin yoksa temel oluşturmak ve mantığını öğrenmek için alınır. Ben de satın aldım ama kursu baştan sona bitirmedim. Merak ettiğim bölümleri inceledim.Baktığım bölümlerde bazı kısımların çok detaylı anlatıldığını ama bazı kısımlarında biraz yüzeysel anlatıldığına denk geldim. Ama ue4 ile ilgili az bilgim olduğu için bütün bölümler bana katkı sağladı.Az detay verilen bölümlerle ilgili bile en azından fikir sahibi olup nasıl araştırma yapmam gerektiği konusunda fikir sahibi oldum. Özetleyecek olursam ue4 bilmeyen, öğrenmek ve fikri olsun isteyen herkesin arşivinde olmasını tavsiye edebileceğim bir eğitim seti.Zaten udemy 30 gün içerisinde iade etme hakkı da tanıyor. Alıp inceleyip beğenmezsen iade edebilirsin.
UE4 ile sadece mimari işler yapmak istiyorsan ve direk mimariye yönelik de bir eğitim seti istiyorsan Rasim-Ufuk hoca nın böyle bir eğitim seti var ona da bakabilirsin.


İmkanın sınırını görmek için, imkansızı denemek lazım.(Fatih Sultan MEHMET)
2018-12-02 22:09:44
  • Offline
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!