Genel Konular : Mangal Partisi - 13 Mayıs 2012 - Pazar

Florya
KingSefer SarıAvatar

Florya yada hemen yakınında Menekşedeki mesire yerleri olabilir trafik sıkıntısıda olmaz.

www.renderistanbul.net
2012-05-02 16:42:31
  • Erkek
Hocam daha belirlemediniz mi
Hasan KaraaslanHasan Karaaslan

Hocam daha belirlemediniz mi yeri (: Bende orada olmaya çalışacağım, görüşürüz inşallah.

www.hasankaraaslan.com
2012-05-07 23:34:33
  • Erkek
mangal iptal
drekonNecmi DemirkeserAvatar

+ Arabamla 5 saatten fazla yol aldım , Uğur mumcu ve polonezköy seçeneklerini inceledim.

+ Uğur mumcu çok uzak ve orman havası vermiyor. Polonezköy ise ormanın ortasında fakat çok uzak ve yol yapım çalışmaları sebebi ile zaten uzun olan yol iyice işkenceye dönüyor. Hafta içi dahi yollar doluydu. Pazar gününü hayal etmeye gerek yok. Pazar günü karşıdan gelenlerin yolda en az 6 saat geçireceğini emin olarak söyleyebilirim.

+ Fiyatlar mangal yapmak yerine lüx bir restoranda yemek yemeyi alternatif olarak gösteriyor.

Bu durumda üzülerek mangal aktivitesini iptal edelim diyorum. Onun yerine bir kahvaltı yapmak çok daha verimli olacaktır. Ulaşım stresi yerine uzun uzun sohbet içeren bir kahvaltı yaparız.

Game maker
2012-05-09 19:15:54 Edit:2012-05-09 19:17:29
  • Erkek
drekon hocam beşiktaşdaki yıldız
50c3ntsercan ağbabaAvatar

drekon hocam beşiktaşdaki yıldız parkını düşündünüz mü?

http://www.sercanagbaba.blogspot.com "Yardım Etmek Can Yakmaz"
2012-05-09 21:02:07
  • Erkek
Hocam Mangal için yer
Problem

Hocam Mangal için yer sordum , seninde görmüş olduğun gibi tamamıyla, istanbul dışı , araç ile zor gidilen yerler, ama kahvaltı için MASLAK kasrını önerebilirim, önceden haber vererek açık havada uygun fiyata güzel bir kahvaltı yapılabilir, giriş kişi başına 1 TL kahvaltı tabağı (çok zengin değil fakat sınırsız çay var) 10 TL. ulaşımı da kolay maslak sanayi sapağından sonra Maslak Orduevi yazan tabeladan giriyorsunuz hamen solda, Otopark da mevcut, Ailem ile ayda en az bir kere gidip kahvaltı yapıyoruz, etrafımızda benzer organizasyonlar yapan gruplar oluyor mesela geçtiğimiz hafta 15 - 20 kişilik LEGO tutkunları toplantısı vardı.

2012-05-10 05:33:37
Ozan hocam, kahvaltının ne
rotfireCemil T.Avatar

Ozan hocam, kahvaltının ne zenginliği olacak Allah`ını seversen domates peynir ekmek varmı? yeter bize :D

Rotfire
2012-05-11 18:51:12
  • Erkek
Domates,peynir,ekmek var ve sınırsız
Problem

Domates,peynir,ekmek var ve sınırsız çay:) 10 TL 4-5 yane zeytin ve simit de var tabii , eğer bu konuda organize olabilirsek ben mekan tarifini yapayım, İstanbul içinde kurtarılmış bir bölge olduğu için mekanı herkese söylemiyorum açıkçası, ama sizler yabancı değilsiniz, memnun kalacağınız tahmin ediyorum:) ama tabii en başta organize olmak önemli:)

2012-05-12 03:22:52
bir başka seçenek de
Problem

bir başka seçenek de Maçka parkı, Taksime yakın olması nedeni ile tercih edilebilir, otopark sorun olabilir, fakat belli mesafelerdeki otoparklara araç bırakılabilir veya metro gibi başka araçlar kullanılabilir, mekanın bir kısmı kapalı özel işletme, burada kahvaltı oldukça zengin, börek , mörek, salam , sucuk vs.. var, özel işletme olduğu için az buçuk tuzlu geçen sene bir kişilik "AÇIK BÜFE" 25 TL idi, bu sene bilmiyorum ,burada sınırsız çay yok, aile ile gelinirse cebimiz yanabilir:)

2012-05-12 03:26:18
Aslında her duruma göre
Problem

Aslında her duruma göre kahvaltı için farklı seçenekler var.

Eğer kahvaltılığınızı evde hazırlarsanız, açık havada piknik misali Yıldız Prkı da olabilir, bu mevsimde aşırı kalabalık olmayabilir:)

2012-05-12 03:29:08
slm
gulyapiizolasyonYavuz YılmazAvatar

buyrun silivride misafir edelim sizi denize azır masrafsız yerimiz mevcuttur.

2012-05-17 23:30:06

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!