Genel Konular : 3dsmax 2013 çıktı

Evet Erkan Bey haklısınız.
GalagoÖzcan ŞENGÜNAvatar

Evet Erkan Bey haklısınız. Piyasada o kadar çok 3d yazılımı var ki, korsanını kendileri piyasaya sürüyorlarsa şaşırmam :) Bir şekilde piyasaya tutunmaları lazım.

"İnandıkları gibi yaşamayanlar, yaşadıkları gibi inanmaya başlarlar." Hz.Ömer
2012-04-14 13:52:35
  • Erkek
geçenlerde baya baya tanınmış
melkor_Erkan YILDIRIMAvatar

geçenlerde baya baya tanınmış sektörde çığır açmış bir cad cam yazılımının yeni sürüm tanıtımına gelmiş elemanın söylediklerini aktardım.

MODO, rhino
2012-04-14 14:34:31
  • Erkek
Bu yazılımları üreten firmaları
kalimbaMahmut BAYRI

Bu yazılımları üreten firmaları fazla küçümsüyorsunuz.

Eğer lisanssız yazılım kullandığınız için çalıştığınız firmaya çay içmeye gelirlerse "zaten bunları siz dağıtıyorsunuz, ne işiniz var burda" dersiniz! Eğer bu yazılımları lisansız kullanan firmalar var ise yazılım üreticilerinin tam bir lisanslandırma baskısı henüz uygulamadıklarını veya sıranın kendilerine gelmesini bekliyor olduklarını bilmeliler. Autodesk, Adobe, Microsoft ürünlerini kullananların az da olsa tırsmaları gerekiyor.

2012-04-14 20:45:40 Edit:2012-04-14 20:47:13
  • Erkek
Tüm yazılım firmaları crack
mimhakanHakan GüngördüAvatar

Tüm yazılım firmaları crack leri kendileri üretip dağıtıyor, bu bir gerçek ve yapmayanı yok. Lisans diye yırtınmanın bir anlamı yok, bence...

https://www.behance.net/mimhakan - XEON E5 2697v2 Corsair 32GBRAM+512GBNVMe.2SSD+1TB OBSIDIAN800D RTX3070
2012-04-15 02:26:08
  • Erkek
?
çağatay köroğlu

Evet çalıştığınız şirkete 1 hafta arayla 2 kere siz hangi programı kullanıyorsunuz ve lisansınız var mı? soruları sorulursa görürüm sizin o lisans için kasmaya gerek yoklarınızı. Kapı çalıp bilgisayarlardan uzaklaşın dendiğinde durun bakalım bunları zaten siz kırıyorsunuz dersiniz.

Yemin ediyorum şaka gibi bir ülkedeyiz. Herkes kendini dokunulmaz sanıyor.

2012-04-15 02:36:53
Bir programı, müziği vs.yi
dream_designerAhmet KABAKBAŞAvatar

Bir programı, müziği vs.yi tanıtmanın en kolay yolu, onu herkese ulaştırmak..
Microsoft bunu yıllardır windows için yapıyor. Autodesk ve diğer firmalar da bunu uyguluyor..
Ne kadar çok kişi evinde bu programlarla uğraşırsa piyasaya o kadar eleman sağlanıyor. Dolayısıyla herhangi bir program için işler resmiyete girince kafam rahat olsun diye lisans almak mantıklı geliyor.. Böylece reklamlarını birinci elden yapmış oluyorlar, satışlarının da sürekliliğini sağlıyorlar.

21 Volts Creative
2012-04-15 08:50:21
  • Erkek
bende şaştım kaldım
zuhal-3dmaxzuhal özturk

arkadaşlar max2013 çok farklı olmuş 2009 göre degişik geldı kullanmakda zorlanıyorum napmam gerek ama bırde orjınal program maxım varyı yok o nasıl olcak...yardım edermısinz...

2012-10-23 17:12:45
  • Bayan

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!