Genel Konular : 115.com hakkında

115.com hakkında
campanellaMahmut AltuntaşAvatar

Selam,

daha önce bu site hakkında üyeliği olan varmı diye konu açmıştım ama site kaldırmış. Herhalde içinde çin ve obje kütüphanesi sözlerini görünce korsan olayı sandılar. Daha önce de aynı şekilde banlanmıştım. Böyle kararlar almadan işin aslını sorsalar çok iyi olur zira iki olayın korsanla ilgisi yok. Site, dropbox`ın çin versiyonu bir site. Çinde 3d modelleme işi yapan http://www.oumoo.com/ firması çin dışına satış yapmıyor, ben de çinle iş yapan bir arkadaş aracılığı ile satın almak istedim ama 115.com üzerinden download şartı koyuyorlar. Sebebi de sitenin üyelik için cep telefonunuza onay kodu yollaması, böylece korsan paylaşımın önüne geçmek istiyorlar, ama eskiden emaille onay veriyormuş. Hal böyle olunca parasını da versem objeleri alamıyorum. Firma 7 dvdlik seti 300$ a satıyor ama ingilizce bilen bir satış ekibi yok. Kısacası, eskiden emaille üyelik almış olupta download etmeme yardımcı olacak varsa sevinirim.

Bir düşte yaşıyoruz. Düşleyenin olmadığı, düşün kendini düşlediği bir düş.
2012-08-31 11:08:58 Edit:2012-08-31 20:57:20
  • Erkek
mahmut bey işinize karişmak
s10er21Soner TunçAvatar

mahmut bey işinize karişmak gibi olmasın ama bende free bir kaç model vardı buradan ındırmiştim modellerde ve kaplamalarda çince karekter oldugu için sıkıntı yaşadım

2012-08-31 11:18:51 Edit:2012-08-31 11:19:05
  • Erkek
daha önce çin kaynaklı

daha önce çin kaynaklı objeler kullandım, benim için bir sıkıntı olmuyor, zaten genelde kendi malzemelerimi kullanıyorum projelere uysun diye.

2012-08-31 11:29:29
  • Erkek
indirdiğiniz modellerde çince isimlendirme
Problem

indirdiğiniz modellerde çince isimlendirme nedeni ile açmakta sorun yaşıyorsanız; modeli açmadan önce adını değiştirmeniz yeterli.

2012-09-05 23:10:09
oumoo
borgamzeki ismail

mahmut bey acaba oumoo china aldıgınız 3ds modelleri paylaşabılırmıyız..
yatak odaları özellikle..

2012-09-12 13:48:11
  • Erkek
Selam, 115.com üyeliğim olmadığı

Selam, 115.com üyeliğim olmadığı için parasını versem de alamıyorum seti.

2012-09-12 20:28:18
  • Erkek
oumoo.. hazır modeller
borgamzeki ismail

peki teşekkur..bu sitenin oumoo 3ds max elinde olan varsa ltf benimle iletişime gecebilirmi.

2012-09-13 13:58:13
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!