Bilgisayar Donanım : Ekran kartı ayarları

Ekran kartı ayarları
AnesteticBilal Avatar

Merhaba arkadaslar lenovo y580 pc var ekran kartı gtx 660m nvidia ayarlarını nasıl ayarlayabılırım max. performansı ayarlamak ıcın ? programa sag tıklayıp grafik işlemciyle calıstırıyorum n vidia denetim masasından ayarları degıstıgımde varsayılan (entegre) yi değiştirip yüksek performanslı nvidia yaptıgım zaman programın ust koselerindeki iler geri okları olan kısım şeffaflaşıyor

kısacada bu ekran kartında nasıl performans alabılırım


www.mimarimodelleme.org
2013-02-05 01:12:45
  • Offline
  • Erkek
cvp
mutasyonKemal YARARAvatar

Merhaba, sizin sorunuz biraz kişiye özel olduğu için yani bu sorunun cevabını ancak benzer bir problemi yaşamış olan kişi verebilir.

Bence bu konu oldukça önemli sizin sorunuzu şöyle değiştirip bilen arkadaşlardan fikir almak gerçekten bu konunun aydınlanması için oldukça faydalı olur. Aslında merak edilen şu autodesk/3ds max 2012/Change Graphics Mode da açıldığında karşımıza ekran kartı ayarları çıkıyor. burda 4 seçenekle ekran kartımızı max için ayarayabiliyoruz -nitrous -openGl -direct3D birde software, peki bunlardan hangisini seçmek gerek veya bunların tam olarak sağladığı fayda nedir. Bilen arkadaşlar bildikleri kadarıyla anlatabilirlerse yararı olur.


Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgi değildir, bilgide paylaştıkça çoğalır :D
2013-03-31 04:18:34 Edit:2013-03-31 04:19:15
  • Offline
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!