3ds Max : 3d Max 2015 İnceleme

autodesk 25 nisana kadar
fallofaherocan birinciAvatar

autodesk 25 nisana kadar uzatmalarda indirim yapıyor sanırım 2015 ler kampanya bitince yani 25 nisandan sonra resmi olarak çıkacak. umarım vray 3 ü de max çıktıktan sonra yakın zamanda görebiliriz

2014-04-12 11:11:03
  • Erkek
2015`de marius silaghi`nin "quad
no_fearYusuf ESAvatar

2015`de marius silaghi`nin "quad chamfer" scriptinin eklenmesi güzel olmuş.

yusuf.es | blog.yusuf.es | yusufes.turbosquid.com | vimeo.com/yusufes
2014-04-12 21:35:56
  • Erkek
bu quad chamfer olayı
bilgisorarYunus EROLAvatar

bu quad chamfer olayı nerelerde kullanılıyor? tam olarak ne işe yarar?

Parmak bassam
2014-04-12 23:24:25
  • Erkek
download
bu_rockburak altunAvatar

download linki varmı

Mimarlık Bir Çizgiyle Başlayan Eserlerle Biten Sanattır.
2014-04-13 13:05:27
  • Erkek
herkes mutlu galiba yeni
KediEti7ümit ülkerAvatar

herkes mutlu galiba yeni muhteşem özelliklerden. birşey demiyorum artık.

2014-04-13 13:25:45
  • Erkek
Burak
OtsukarciAhmet Küçükkaya

Öğrenci versiyonu indir

ŞU FAKİRE BİR SADAKA BOOLEAN SCRİPT VEREN OLMAZMI ACABA
2014-04-13 13:32:13
  • Erkek
3dsmax 2015`i ben de
oirmak1975Özer Irmak

3dsmax 2015`i ben de bilgisayarıma kurdum. Gayet güzel özellikler eklenmiş ama bu son versiyonla uyumlu vray yok henüz piyasada.

2014-05-13 21:16:24
  • Erkek
3ds maxin yeni özelliklerini
anarchydronebaşar bostancıAvatar

3ds maxin yeni özelliklerini inceledim. hani güzel özellikler olabilir ama bırakın yeni sürümü basit bir eklenti ile bile gelebilecek özellikler var. programa yıllardır çok büyük bir yenilik eklenmiyor. autodesk softimagei gözden çıkardıktan sonra ne yazık ki maxin de sonunun farklı olacağını sanmıyorum. şu an maxi kullanan en önemli sektörler oyun ve mimari. animasyon ve filmde zaten kesinlikle autodeskin yenilik listesinde yer almıyor. oyun firmalarınada şu aralar maya lt gazlanıyor. unity entegrasyonu modelleme toolları falan ve gereksiz özelliklerin kırpılmasıyla oyun firmaları için çok daha karlı olacak maya lt. geriye bir mimari kalıyor... o da autodeskin en güçlü olduğu alanlar. revitler autocadler vs vs. dünyada bu kadar max kullanan olmasa yıllar önce maxin ipini çekerdi bu firma. 12-13 yıldır max kullanıyorum ama üzücü gerçek bu.

yeni modo sürümü 801 i denedim, inanın bana max modelleme konusunda modonun yanında o kadar eski ve hantal ki... maxim en büyük gücü kullanıcı kitlesi. ne kadar çok kullanıcı o kadar çok plugin ve script demek. şimdi bütün o pluginler ve eklentilerde diğer programlara da çıkıyor.

Keşke max te modern programları ve yenilikleri yakalayabilse ama autodesk artık Maxi üvey evlat olarak kabul etmiş sanırım.

http://basarbostanci.blogspot.com/
2014-05-14 20:45:09
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!