Bilgisayar Donanım : Satilik Mobile Workstation - DELL PRECISION M4700

Urunlerin tumu amerika dell`den
EnqinEngin Yiğit

Urunlerin tumu amerika dell`den certified refurbished olarak alinmistir.

refurbished olarak alınmış olmasıda fiyatı düşürür.Sonuçta arızlanmış ve tamir görmüş bi cihaz.Bunuda göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

2012-11-26 20:10:10
  • Erkek
  • http://www.cg-er.com
{islemler}
:))))))))) :))))
Seyhan_EFENDILERSeyhan EFENDİLERAvatar

:)))))))))
:))))

http://deman3d.blogspot.com/
2012-11-27 14:22:08
  • Erkek
{islemler}
"refurbished" cihazın özelliği, herşeyde
halkaFurkan YILMAZ

"refurbished" cihazın özelliği, herşeyde olmaz, fiyatı artırır :)))

neler göreceğiz :)

www.furkanyz.com
2012-11-27 14:33:37 Edit:2012-11-27 14:34:06
  • Erkek
  • http://furkanyz.com
{islemler}
Türkçesi sertifikalı yenilenmiş pcler.
3ddesigner3d designer

Türkçesi sertifikalı yenilenmiş pcler.

Yani sertifikalı. Sertifikalı önemli tabi herkes alamaz sertifikayı. :D

bütün kullanılmış masaüstü ve dizüstü bilgisayarların fabrika ayarlarına getirilmesi ile oluşur ve bazı kusurları olabilir ancak kusurları performansı etkilemez. :D Buda Türkçesi :D

2012-11-27 17:09:20
  • Erkek
{islemler}
@metalhuck666 Şimdi
halkaFurkan YILMAZ

@metalhuck666

Şimdi bu iyi birşeymi kötü birşey mi ? :)

www.furkanyz.com
2012-11-27 17:29:29
  • Erkek
  • http://furkanyz.com
{islemler}
sayin metalhuck, 2250
skesciogluSavas Kescioglu

sayin metalhuck,

2250 dolara satilan cihazi 1860$, digerini ise 1720$ fiyatla dell outletle aldim, %20 gibi bir rakamla urun satmak dolandiriciliksa, evet ben dolandiriciyim.

Simdi gelelim diger diyaloglara,

Benim burada biseyi ovdugum ya da yerdigim yok,ben ozelliklerini yazdim rakami koydum, alinir alinmaz satilir satilmaz, yalniz bastan beri bu seviyesiz tarziniz resmen rahatsiz ediyor.

urunu sifir aldim demiyorum zaten, refurbished olarak aldim diyorum, su ana kadar ne aldigim ne sattigim hicbir refurbished urundede sorun yasamadim. zaten tamamiyle kompakt bir cihaz, servis edilemeyen parcasi yok. olsada ertesi is gunu yerinde destek garantisi var.

amerikadaki sifir fiyatiyla karsilastirmak tek kelimeyle DALLAMALIKTIR.
turkiyeden herhangi bir teknoloji marketten urun alirken,
ya bunun amerika fiyati su kadar dolandiricisiniz siz ithaminda bulunun bakalim, kim neresine ne kadar takiyorsa, bende o kadar takiyorum...

bu urun amerikadan yari fiyatina alinir demek daha buyuk DALLAMALIKTIR.
mademki bu kadar hakimsiniz rakamlarla, ben yukarida yazdim, outlet departmanindan bakin bakalim fiyatlara...

ya siz mademki gonderiyorsunuz bu fiyata bu urunu,

hodri meydan diyorum ilk musterinizde benim,

getirin o fiyata ilk alan ben olacagim.

ozetlen sayin metalhuck, gercekten DALLAMA bir sahsiyetsiniz.
zaten forumdaki diger mesajlarinizada bakildiginda, ne kadar duzeyli ve karakterli bir forum kullanici oldugunuz goruluyor.

PS 1: ilan hala yoruma aciktir.

PS 2: sozunuzun eriyseniz, 10 adete kadar getirdiginiz tum esdeger urunleri verdiginiz fiyattan alma garantisi veriyorum. delikanlimi yoksa biyigi terlememis bir klavye efesimisiiniz gorelim.....

2012-11-30 22:05:36
  • Erkek
{islemler}
Bahsi geçen ürünü bizzat kullanıyorum
mr_turkiyeSüreyya Şehitoğlu

Savaş kardeşimden yaklaşık 10 ay önce almış olduğum ürünü halen kullanmaktayım, yazılanlara baktığımda gördüğüm bu ürünün ne olduğunuda bilen yok türkiyedeki temsilciliklerinden fiyat araştırması yapanda.

metalhuck isimli üyemiz bir site adresi paylaşmış burada bu fiyata demiş, site neyin nesidir belli değil.

Şu anda savaş kardeşimin sattığı ürünün fiyatı türkiyede 5000 TL nin üzerindedir. İsteyen internetten türkiye satışlarına bakabilir.

Bunun dışında savaştan yapmış olduğum alışverişten çok memnunum, sattığı üründende aynı şekilde.

Konu lüzumsuz derecede uzatılmış, adam türkçe anlamıyla türkiyede ancak hayal olabilecek bir meblaya M4700 satıyor mevzu bu.

2013-02-18 14:39:20
  • Erkek
{islemler}

Kapalı

Bir yıldan uzun süre geçtiği için konu otomatik olarak kapatılmıştır !