Diğer 3D Programları : OctaneRender® for 3ds max® + Standalone Combo License 2950tl KELEPİR!!

OctaneRender® for 3ds max® + Standalone Combo License 2950tl KELEPİR!!
Candesignveysel can demir

Orjinal lisans : Yasal programdır.
Şuan piyasanın en hızlı fotorealistik render alan programıdır.

Sistem Bilgisi:
2400tl lik ekran kartları kulanmaktayım.Daha pahalı ekran kartlarıyla katlayarak dahada hızlanır.
İşlemcim xeon x5660 4ghz overclock.

Vray Ağır içmekan sahnesinde de 240 saatlik renderı aynı görseli elde edicek şekilde 15 dakikada bitir.4k çözünürlükte 16 kat hızlıdır benim sistemimde.

Ekran kartı üzerinden render alır.
İşlemciniz boşta kaldığından vray corona gibi render programların ayrıca kulanabilirsiniz.
Animsyon yapanlar için renderı çok kısa zamanda bitirdiğinden teslim zamanlamalarınızı çok ciddi ölçüde azaltır.

Dış cepe renderlarını 36 saniyede de bitiriyor.4k Çözünürlük vray e göre 43 kat hızlı.

OctaneRender® for 3ds max® + Standalone Combo License
Son sürüm 4.0 serisidir

Direk 3d max içinde çalışır. f9 yaptınızda başlar.Ayarlar çok basittir bilmeyen bile hemen render almayabaşlayabilir.

Gelicek güncellemeler ücretsizdir.
Ömürboyu lisanstır.
Hesabımı ve herşeyimi komple devredicem.
Benden almanız yada yeni üyelikle almanız arasında hiçbir fark yoktur.

Yeni alım $619 5.79 kurdan 3584tl yapar.
Ben 2950tl den pazarlıksız vericem.

Bu bir fırsattır yurtdışında bile bir tane bulamasınız.Octane render lisansı alan satmıyor.

Candemirdesign@hotmail.com
Mail atabilirsiniz.

2019-10-19 10:48:25
  • Erkek
{islemler}
Satın alındıktan sonra başka
GibraltarBilgehan KorkmazAvatar

Satın alındıktan sonra başka birine transfer edilebilme özgürlüğü tanıyan lisans sözleşmesi bilmiyorum. Ki OTOY da kendi EULA'sının "OTOY Licenses to Customer" başlığının ilk maddesinde lisansın devredilemeyeceğini açıkça belirtmiş.

Bu durumda senin lisanslı yazılımını satın almak beni lisanslı yapmıyor. Sadece OTOY durumun farkına varmadığı sürece güncellemeleri almaya devam edebileceğim farklı bir "korsan" tipine iştirak etmiş oluyorum. Üstelik çok da para vermiş olduğum halde.

Bunu yapmak yerine neden crackli sürümü bedava indirip güncellemeleri iki hafta sonra alacağım bir yöntemi tercih etmek yerine senin lisansını satın alayım.

Hiçbir anlamı yok.

2019-10-19 13:41:49 Edit:2019-10-19 13:43:19
  • Erkek
  • https://www.comet3d.com
{islemler}
Gibraltar Bizler bilgisayarımızda hiçbir

Gibraltar
Bizler bilgisayarımızda hiçbir crackli ürün kulanmıyoruz.
Crack kulanmak sizin seçiminiz.

Bir atladınız konu ben tüm bilgiler ve accountumu devrediyorum.Account isim soy isim ve mail adresini değiştirerek artık yasal lisans sahibi olacaksınz.

Ben octane in geliştiricilerinden biriyim.İlk lisanslardan biridir.Rahat 8 senesi vardır.

Ayrıca octane lisanlasınrın vray-corona gibi render motorları dahil hiçbir sözleşme 2. el satımlsını engelleyemez.Madeyi, okumadım okumama gerekyok yasal kendi haklarımı bilmem yetiyor.

2019-10-22 21:50:28
  • Erkek
{islemler}
Sayın Veysel, lisans gayet

Sayın Veysel, lisans gayet açık, bunu aşamazsınız. Okumuyorum, tanımıyorum gibi bir keyfilik sizi ya da satabilirseniz hesabınızı satın alanı bundan muaf tutamaz.

"Bence lisans başkasına transfer edilebilir, beni bağlamaz" diye bir şeyi söyleyebilmek için konuyu mahkemeye taşıyıp dava açarsınız, "ben bana lisanslı yazılımı neden devredemiyeyim arkadaş" dersiniz, karşı tarafın avukatı sizi ciddiye alırsa mahkemede bu lisans devrinin suistimale açık bir şey olduğunu iki buçuk dakikada kanıtlar siz de "allahallah" diye diye evinize gidersiniz.

Yine de bu hesabı satmanızın önünde bir engel yok. Ancak alan kişinin baya bir deli falan olması lazım. Zira "yazılım lisansı" bağlamında aldığı şeyin bir bağlayıcılığı, kanuni tarafı yok.

Ayrıca Octane'i geliştirenler biri falan da değilsiniz, onu uzun zamandır kullanıyor olmanız ya da bir ihtimal beta tester olmanız sizi geliştirici yapmaz.

2019-10-24 04:12:08
  • Erkek
{islemler}
Arkadaşlar konuyu iyice araştırıp

Arkadaşlar konuyu iyice araştırıp öyle cevap yazın.

Bir birçok programın yasal devrini yaptık mimari ofislere Autocad , 3d max ,vray lisanlarında bunlardan bazıları.

Evde bilgisayar başında oturup sitelerden topladınız bilgilerle gelmeyin lütfen.

2019-10-24 19:31:00
  • Erkek
{islemler}
https://render.otoy.com/forum/viewtopic.php?f=25&t=48472 Forumlarında konu
abdeg33Abdi DegenAvatar

https://render.otoy.com/forum/viewtopic.php?f=25&t=48472

Forumlarında konu ile ilgili yazılar mevcut.

2. el yasal olarak lisans satan firmalar da mevcut. EULA vs. maddelerine iyi bakmak gerekiyor.

2019-10-25 11:34:01
  • Erkek
{islemler}
Geçici süreyle satış dondurulmuştur.

Geçici süreyle satış dondurulmuştur.

2020-01-08 14:30:14
  • Erkek
{islemler}

Kapalı

Bir yıldan uzun süre geçtiği için konu otomatik olarak kapatılmıştır !