Genel Konular : Başlık yazamadım

Başlık yazamadım
drekonNecmi DemirkeserAvatar

Forumda son günlerde saçma başlıklarla konu açılıp altında da sayfalarca yazı yazılmaya başlandı. Forum kuralalrımız gereği özellikle düzgün konu başlığı yazılması gerekmektedir.

sitede yenileme çalışmaları yaptığım için gün içinde yeterince online oluyorum. Bu tip konular altında kaç cevap olduğuna bakılmaksızın silinecektir.

Saçma başlıklarla açılan konulara cevap vermeyin.

Sıradışı isteklerde bulunan konulara komik cevaplar yazmaya çalışmayın.

3D grafik sitemizi amacı doğrultusunda kullanalım lütfen.

Canınız çok sıkıldıysa sohbet odasına girebilirsiniz:
http://www.tr3d.com/sohbet/

Game maker
2012-09-06 18:11:06 Edit:2012-09-06 18:26:51
  • Erkek
Merhaba nejmi bey
arkhe74Kirli, Çürük ve Adi

Merhaba nejmi bey

Zeytin yağlı yiyemem aman, basmada fistan giyemem aman...

Çok net bir sorum olacak...

CİDDİYİM...

Profesyoneller için soru - cevap ve paylaşım bölümü düşünüyor musununuz?

Bazı özel sebeplerden dolayı ben dahil bir çok eski dostun paylaşım yapmadığını biliyor ve gözlemliyorum.

Evet genç kardeşleri seviyoruz ve desteklemek istiyoruz amma ve lakin SSS kısmına bakmadan yada programın kendine ait "help" dosyasını bile kurcalama zahmetine girmeden soru soran kardeşlere NAYLON terlikle girme isteğim hala devam etmekte...

Evet tr3d Türkiye`nin en önemli 3d sitesi ama lütfen genç kardeşleri biraz FORUM kültürü konusunda uyaralım.

Geçen gün gene şöyle bir konu gördüm " renderım gerçekçi olmuyor" :)

Yapppmmaaaaaa yaaaaaaaaaaaa.... "F15 tuşuna bastın mı" demek geldi içimden.........

Brasil render motorundan vray`e geçerken Nacho Grande ve ertuğ ile nasıl günlerce online olup vray kasıp birbirimizle bilgi paylaştığımızı bilirim ben.
Sonuç ????? Şükür bu işten aile geçindiriyorum....

GENÇLER.....

Abi nasihati size........

3D işi emek ister....

Gerçekten emek ister ama....

Saygı ve sevgiyle...

Arkhe Paşa ....

Konu açmadan önce kullandığınız programın HELP dosyalarını karıştırın...

Sakın bana " BENİM YABANCI DİLİM YOK" demeyin. Döverim....
Bu işe baş koyduysanız kendinizi geliştirin ucundan köşesinden yabancı dil öğrenin....

3 kuruşa 5 köfte vermezler adama.....

Söylediklerim sert geldiyse kusura bakmayın.

Paşa acı söyler....

www.leventoget.com
2012-09-07 02:19:38
  • Erkek
arkhe74 goruslerıne katılmakla bırlıkte

arkhe74 goruslerıne katılmakla bırlıkte profesyoneller ıcın olan bolum konusunu dusunmen cok guzel bır fıkır bende ısterım oyle bır bolum olsada tıkandıgım zamanlar mantıklı cevaplar gorebılsem cok sevındırıcı olurdu benım ıcın.Umarım oyle bır bolum olur

2012-09-07 03:18:18
  • Erkek
prof
drekonNecmi DemirkeserAvatar

Daha önce öyle bir bölüm açmıştık ama aynı adamlar "model bulamıyorum" diyerek oraya soru yazarken prof(!) kimseler hiç soru sormadı.

Esas problem bölüm açmakta değil, insanlara söz dinletebilmek. Herkes kendi haklı olduğunu düşünüyor, acemi gelip "uzmanlar neden sorumu cevaplamıyor" derken, uzmanlarda gelip "bir adam bu kadar acemi olamaz" diyor.

Önce empati. sonra diğer herşey.

Game maker
2012-09-07 08:22:00
  • Erkek
Necmi, asla saçma başlığa
arkhe74Kirli, Çürük ve Adi

Necmi, asla saçma başlığa kızmam, kızdığım gerçekten 5 dakikasını ayırsa çok rahat ulaşacağı çözüm için bile üşenmesi yada hazıra konma isteği ile soru sorulması

www.leventoget.com
2012-09-07 12:15:28
  • Erkek
Seviye olarak ayrım olsa,
halkaFurkan YILMAZ

Seviye olarak ayrım olsa, yeni ve bazı üyelerin konuları onaylanmadan yayımlanmasa diğer üyelerinki direk olarak açılsa iyi olabilir, profosyonel bölümüde mantıklı.

www.furkanyz.com
2012-09-07 14:24:44
  • Erkek
boş laf
fikirsanatsaim demirci

Sayın SedData1
İşte bizde bundan bahsediyoruz siz hala aynı şekilde devam ediyorsunuz.

"Boşversenize, o saçma konuları açana ben daha neler neler yapardım da, kendimi zor tutuyorum. Konumumu korumaya çalışıyorum, insanların güvenini kaybetmemeye çalşıyorum. Yoksa, yemin ediyorum her aklıma geleni yazardım, bitirirdim 3d hayatlarını.

Onlarda şöyle derlerdi, öyleyse ben 3d`yi bırakıyorum."

Sizde lütfen gereksiz forum yazılarınıza bir son verin sadece bu forum için değil diğeri içinde gereksiz yazılarınızdan sıkıldım.
Dün bu başlığın altına tamam yazmıştınız silinmiş.Tamam yazınızı hatanızı anlayarak yazdığınızı düşünmüştüm.Silinmiş umarım tamam olur.
Şahsi algılamayın sadece İŞ
Bu arada rahat olun kimse sizin söylem ve cevaplarınızla 3d yi bırakmaz.

2012-09-07 15:55:25
  • Erkek
Arke Paşaya da Katılıyorum,
ETezerErgin TEZERAvatar

Arke Paşaya da Katılıyorum, Necmi Hocaya da...(Nasıl oluyorsa ?)

TR3D sitesine üyelik Test ile yapılsın... Testin içinde ilgili (Saçma Sorular) olsun :)

ErginTezer02@gmail.com Sadece Hak Edenlere ...
2012-09-07 16:16:16
  • Erkek
sedat bey siz şakadan
fikirsanatsaim demirci

sedat bey siz şakadan mı tamam dediniz.gerçekten tamam dersem siteye ayda yılda bir girerim gerçekten tamam demenizi dört gözle bekliyorum bu cevabınızdan sonra şahsım adına.

"Forumdaki şeyleri düzeltmek için, acaba biraz bilgisi ve itibarı olan kişileri değiştirerek mi yapacaksınız?"
bilgi ve itibar biraz tavazu gerektirir tevazu ise bunları söylememeyi gerektirir.
daha güzel şeyleri yapman dileğiyle...

2012-09-07 16:37:07
  • Erkek
ergin hocam +1
fikirsanatsaim demirci

ergin hocam +1

2012-09-07 16:37:42
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!