akheron son galeri mesajları

  Sports Opener - TV jenerik

  Spor musabakaları ile alakalı tv jenerik calısmasıdır.3ds max,after fx,ps ve vray kullanılarak yapılmıstır.Kullanılan herhangi bir model hazır degildir.

  2016-02-23 12:17:32

  gonz ; Bişey

  gonz ;

  Bişey sormak sormak istiyorum 3ds maxte arabalarda kamyonlarda ön panel ızgaranın olduğu kısımı nasıl yapıyosunuz onun mutlaka bi kısa yolu olmalı diye düşünüyorum. açıklayabilecek birisi varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim :)


  cvp ;

  photoshop ızgara seklını nasıl ıstıyorsan o sekılde hazırlarsın.Sonra o hazırladıgın resmın sıyah beyaz olanını hazırlarsın(gorunmesını ıstedıgın yerler beyaz bosluk veya gorunmesını ıstemedıgın yerler sıyah olur)
  Hazırladıgın renklı halı diffuse kanalına siyah beyaz olarak alpha lı hazırladıgın map ide opacity kanalına atarsın ıstedıgın sonucu alırsın.

  Bana gorede en basıt yolu bu extradan poly veya vertexle ugrasıp bosuna hem kendını hemde pc ı kasmamıs olursun.Kolay gelsın...

  2012-10-15 14:09:41

  Bardaga verılen mat sankı

  Bardaga verılen mat sankı pek olmamıs ıor ayarlarıyla daha hasır nesır olunması gerekıyor sanırım,bardak altlıgında map sorunu var galıba,kup sekerlerde bıraz bump ıle sekıllendırelebılırdı en azından dırek olarak box konulmus,calısmanızda en basarılı bana gore caydanlık.Kolay gelsin...

  2012-06-12 11:48:32