Senarist Son Forum Mesajları

  :)

  SenaristTarık

  Canlar muhabbettiniz daim olsun. Hak-emek, hukuka riayet etmemek malesef bu camianın bir prensibi haline gelmiş. Ben o noktada olmadığımı tanımış olsaydınız bilirdiniz. Benim düştüğüm yanlış nokta şu oldu; beni bu sayfaya yönlendiren arkadaşın bu sayfanın ehemiyettinden bahsetmemiş olmasıydı. Benim aslında aradığım ne kafasında bir ampülü olan adam ne de döşünde kılı olan bir adam. 200 sayfalık bir dökümanla kafanızı bulandırmadan sizin fikirlerinizi alıp sadece bir anime çizdirmekti.

  Size naçizane bir tavsiyem sokak ağzı uslubundan vazgeçip daha yaratıcı, yapıcı cümleler kullanarak karşınızdaki adamı durumun ehemiyetini anlatmanız. Böyle yaparak piyasada asla iş yapamazsınız. Kollektif çalışmanızı öneririm. Bazen ücretsiz işlere de sıcak bakmalısınız.

  Benden yardım isteyen her arkadaşa kalemim döndükçe yardım etmişimdir. 7 bölüm yazıp verdiğim arkadaşlar bile oldu...Ispatı kolaydır.

  Kolay gelsin...Hepinize başarılar.

  2014-05-10 13:11:41

  Bu sayfada sadece laklak

  SenaristTarık

  Bu sayfada sadece laklak geyik muhabbetler mi yapılıyor? Karakter analizi gerekseydi daha detaylı yazardım. Çok yönlendirmeden üzgün bir kahraman arıyorum diyorum ve bunu son kes yazıyorum.

  2014-05-06 22:10:05

  Yetenekli kişiler çıkacaktır eminim.

  SenaristTarık

  Yetenekli kişiler çıkacaktır eminim. Herkesten bu yaratıcılığı beklemiyorum.

  2014-05-06 21:21:41

  Güzel kardeşim bunu yazarak

  SenaristTarık

  Güzel kardeşim bunu yazarak yaş seviyeni de ortaya koyduğunu belirteyim. Bu projenin o dediğin Marvel kahramanlarından farklı bir öyküsü var. Sadece arkadaşın gözünde canlanması için yazmıştım. Elementin neye dönüşeceğini sen düşünme bırak onu yönetmen düşünsün. Uslubun gayet samimi. Devam et kolonya adam..

  2014-05-06 20:43:16

  Konuyu anlatmam lazım biliyorum.

  SenaristTarık

  Konuyu anlatmam lazım biliyorum. Şöyle diyim, elementin ışık halini alıp vucuda temas etmesinden sonra vucuda element kalkan görevi gördüren bir koruma sağlar, sert çizimlere karşı dayanıklı, silah vb kurşunlarının vücuduna zarar vermeden durdurur. Aynı zamanda vücuduna esneklik ve hızda vermiştir. Uzun boylu çok kaslı olmayan zarif bir adm gibi tasvir edebilirsiniz...Üzgün çalışmaları olan arkadaşlar benimle paylaşırsa çok sevinirim. Şunu bilsinler ki uygun görülen çizimin sahibi projede ismi olacaktır.

  2014-05-06 18:51:28

  Fantastik sinema projesi

  SenaristTarık

  Merhaba arkadaşlar.

  Bir arkadaşın önerisiyle bu sayfayı buldum. Baya yetenekli arkadaşların olduğunu söylemişti. Senaristim, projemin süper kahramanı için yaratıcı fikirlerinize ihtiyacım var. Bana yardım ederseniz sevinirim. Tşkr ederim.

  2014-05-06 18:22:04