kuburga Son Forum Mesajları

  webtasarım 3ds max haliyle autocad ve satış

  kuburgaAdem Kayabaşkuburga

  webtasarım 3ds max haliyle autocad ve tezgahtarlık yapıyorum maaşım 2000 lira tamam ben aptalım da freelance işleri nereden bulabiliriz. geçinemiyorum zira. KYK borcu, kredi borcu derken aklım kaçacak gibi oluyor. istanbul avrupa yakasında ek iş yada tam iş varsa bilgilendirebilir misiniz? ayrıca fuar standı tasarım firmaları nasıldır acaba?

  2017-11-30 13:04:06

  3ds Max ücretsiz öğrenci versiyonu

  kuburgaAdem Kayabaşkuburga

  forumda aradım bulamadım. 3ds max için autodesk tarafından öğrencilere verilen 3 yıllık ücretsiz lisans için nasıl autodesk hesabı oluşturulacağına dair lüçük bir video hazırladım. crack vs gibi işlemlerden anlamayan yada autodesk ürünlerini lisanslı olarak kullanmak isteyen arkadaşlara faydalı olabilir :) 3ds max ve autocad ücretsiz öğrenci sürümünü nasıl indireceğini bilmeyen arkadaşlar aşağıda ki linkten yazılı ve video olarak anlatımı bulabilirler.

  http://www.kuburga.com/autocad-ve-3ds-max-ucretsiz-lisans/

  2017-03-26 09:13:59

  yakari

  kuburgaAdem Kayabaşkuburga

  zafer hocam tam olarak beni anlattın, eksik yok fazlası var. bireysel öğrenim benim yapıma uyuşmuyor. ben öğrenirken insanlarla hocalarla iletişimde olmalıyım. en iyi eğitim setlerini bile alsam adım gibi biliyorum ki hepsi bir süre sonra evin farklı köşelerinde kaybolacak. hoca anlatır ben dinlerim aralarda diğer arkadaşlarla konu üzeride konuşurum, anlamadığım yerde hocaya sormak isterim. tek başıma en fazla iki gün sürer benim eğitim almam. kurs disiplini olmalı benim için

  2016-12-17 09:09:32

  Bilge Adam mı, Kariyer Mimarı mı, Bilişim eğitim mi?

  kuburgaAdem Kayabaşkuburga

  Merhabalar 3ds max eğitimi için bilge adam ve kariyer mimarıyla görüştüm, geçen yıl da bilişim eğitimle görüştüm ama içime sinmedi. kariyer mimarı da içime sinmedi ama bilge adamla aynı fiyata ekstra revit ve skecth up eğitimi de veriyor. tavsiyeniz ne olur bilgeadam bakırköy mü kariyer mimarı mı bilişim eğitim mi?

  NOT: lütfen internetten öğren para verme gibi önerilerde bulunmayın

  2016-12-16 11:22:47

  AutoCad 3 boyutlu modelden 2 boyutlu görünüş plan alma

  kuburgaAdem Kayabaşkuburga

  merhabalar, elimde 3 boyutlu autocad modeli var bundan 2 boyutlu görünüş çizimi almam gerekiyor. internette araştırdım bulamadım. yardımcı olabilir misiniz?

  2017-01-25 16:57:54