jerenlevent Son Forum Mesajları

  vaaaay erkan hocaammmm napıyosun

  jerenleventLevent ÖLGÜjerenlevent

  vaaaay erkan hocaammmm napıyosun yaaa. Daha geçen gün aklımdan geçtin. Kalp kalbe karşıymış. Kusura bakma biraz geç oldu galiba daha yeni girdim siteye. Napıyosun nasılsın?

  2012-12-18 18:25:13

  tamam buldum, properties

  jerenleventLevent ÖLGÜjerenlevent

  tamam buldum,
  properties ->simulation geometry kısmında concave mesh seçince algıladı

  bu arada kendim sorup kendim cevap verdim ama olsun :)

  2012-12-09 18:31:32

  Reactor Collision Sorunu

  jerenleventLevent ÖLGÜjerenlevent

  Merhaba, reactorle ilgili bir sorum olacak sizlere,
  herhangi bir objeyi örneğin sphere objesini modifiye ettiğim zaman editable mesh yada poly farketmez, onunla herhangi bir objeyi etkileştiriyorum ama reactor sphere uyguladığım değişikliği algılamıyor
  örn: bir küre yapıp onu hemisphere yaptık ve içini boşalttık diyelim bitanade ufak top yaptık ikisini katı obje olarak reactore tanıttık küçük topa 1 kg lık bir ağırlık verdik diğeri ise havada asılı kalıcak, reactorde preview yaptığım zaman küçük top kürenin içini dolu gibi algılıyor ve içine girmeden kenarından uzaya düşüyor.

  Bu problem editable mesh yada poly yaptığım nerdeyse %90 her objede aynısı. reactorde objenin orjinal halini baz alıyor, sizce sorun nedir??

  2012-12-09 18:25:30

  Bu sistem gayet güzel,

  jerenleventLevent ÖLGÜjerenlevent

  Bu sistem gayet güzel, bilgisayarımı toplarken bende evga almayı düşünmüştüm dual cpu için, ama TR ye gelmemişti henüz gelmiş mi bu? Bu kadar abartmışken biraz daha abart ekran kartını SLI Yap :) uçur gitsin.

  2012-06-04 14:54:32