AreSMorriS Son Forum Mesajları

  VR'da mekanın yüksek görünmesi?

  AreSMorriSBulut Aslanoğlu

  Merhaba arkadaşlar, 3D Max'de bir sahne modelledim ve 360 render aldım. Mobil, tablet vb. cihazlarda hiçbir sorun yaşamıyorum. Normal bir görüntü alıyorum. Fakat VR cihazıma görüntüyü attığım zaman, mekan gereğinden fazla yüksek görünüyor. Çözünürlük vs çok iyi. Sadece yükseklik olarak örneğin 3 metre değil de, 5 metre gibi bir izlenim veriyor. Sizce neden böyle? Bir bikriniz varsa, yardımcı olursanız çok memnun olurum.

  2023-07-18 14:13:47

  Bilgisayar Tavsiyesi?

  AreSMorriSBulut Aslanoğlu

  Merhaba arkadaşlar,

  Yaklaşık 5.000 TL bütçem var. Başta 3D Max olmak üzere, Autocad vb programlarda iyi performans alabileceğim bir bilgisayar önerir misiniz? Daha önceki konuları araştırdım fakat güncel olması ve yeni gelişen teknolojilerden haberdar olmak için tekrar açma gereği duydum. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim...

  2015-04-07 16:40:07

  Modemi ortak kullandığınız biri

  AreSMorriSBulut Aslanoğlu

  Modemi ortak kullandığınız biri var mı? Sizinle aynı ağa bağlanmış bir bilgisayar. Ev veya iş yeri ağı olduğu için ortak klasör ve bağlantı kurulan bilgisayarların göründüğü ekran. Grundig isimli Pc`nin sahibi müzik klasörünü paylaşıma açmış ve kendi e-mail hesabı görünüyor. Hackers vs yazmış ama bence lamerdır. :) Ağı paylaşıma kapattığınız taktirde muhtemelen hiçbir şey kalmayacak.

  2014-11-14 20:35:09