3D sitesinde Din ve Siyaset

Türk bayrağı


Bu Sözümüz her ortamda Siyasi ve dini polemik yapanlara !
" TR3D bir Türk sitesidir. "


  • Türkiye Devleti bir Cumhuriyettir
  • Türkiye Cumhuriyeti demokratik, lâik ve sosyal bir hukuk Devletidir
  • Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Türkiye bayrağı kırmızı beyazdır (Sitemizin logosu bu renklerden oluşur)

Bu kurallar anayasamızın değiştirilemez ilk 3 maddesidir. Bu 3 madde ile sorununuz varsa sitemizden size hiçbir yarar gelmez. Bu maddelerin aksini düşünüp sitemizde bu maddeler üzerinde polemik yaratacak tartışmalara girecek kişilerle muhattap olmak istemiyoruz, "bizim işimiz 3D grafik" ve tartışmalarımızı da bu konularda yapmak istiyoruz. Türkiye Cumhuriyeti ve Anasayadan bahsetmek siyasi bir duruş değil, yaşadığınız topraklara ve onun kurucularına gösterilmesi gereken bir saygıdır. Türkiye Cumhuriyeti`ne saygı duymuyorsanız size uygun başka forumlar bulacaksınız, Bu siteyi öncelikle Türkiye vatandaşlarına 3D öğretmek için açtık. Kimsenin dini veya siyasi seçimi bizi ilgilendirmez ama sitemizde siyasi/dini tartışmalara izin vermiyoruz.

Bu kurallara UYMAK istemeyenler lütfen siteye uğramasın. Etrafında dolaşıp "üyeliğimi silin" diyerek tepki göstermeye çalışmasın. Mümkün olduğunca uzağa gitsin ve değerli fikirlerini yanında götürsün. Bu sitede siyaset ve din konuşulmaz, bu kadar yazıdan anlayamıyorsanız, başka türlü anlayacağınızı zannetmiyorum.
1 Ağustos 2011


Öğretmen`in Notu:

Bu sitede 3d heykel de çizilir, kadın resmi de çizilir., yaşınız küçük ise Nü kategorisine girmeyin. Genel olarak resim sanatı size dokunuyorsa siteye girmeyin. Bunu daha açık söyleyebileceğimi zannetmiyorum.
Çalışmaların altına hakaret etmemek şartıyla yorum yazılabilir. resmi beğenmediyseniz, dini veya başka duygunuza ters geldiyse mesaj yazmak ve hakaret etmek için kendinizi zorlamayın. zaten o mesaj silinir.

Ben bu siteyi Türk halkına hizmet etmek için açtım. yine Türkiye`ye hizmet etmeye devam edeceğim.
Profilinde adını yazanları severim, profiline kendi resmini koyanları daha çok severim. İnsanları tanımak isterim.


Sizden tek ricam insanları sevin; özellikle sizinle ayı kafa yapısından olmayanları daha çok sevin. Çeşitlilik insan olmamızın eseridir. Herkes aynı kafada, herkes aynı düşüncede olsa, o zaman insan olmazdık, robot olurduk. Robot olmaya çalışmayın. Bilgisayar ve telefona bağımlı olmayın. Dışarı çıkın, ailenizi sevin, akrabalarınızı arayın. Siz çevreye sevgi ile bakarsanız insanlar da size güzel bakar.


Ben bir öğretmenim, adım altta yazıyor. Ülkemi seviyorum, yasalarına saygılıyım. Bayrağımı ve milletimi severim. Bölücülük yapanları çevremde istemediğim gibi web sayfamızda da istemiyorum...

Gelin tanış olalım, işin kolayını tutalım.
Sevelim sevilelim, dünya kimseye kalmaz.


Necmi Demirkeser
3 Aralık 2018