"MARTI" şarkısı klibi için 3D Animasyon

"MARTI" şarkısı klibi için 3D Animasyon "MARTI" şarkısı klibi için 3D Animasyon - Data Eksik

NoOne (Data Eksik) program: 3DS Max , Lumion , Edius ve After FX Süre: 4.57 dk. 3 yorum yapıldı 3/10 (6 kişi beğendi)

Merhaba arkadaşlar..TV de yayınlanması için yaptığım ilk animasyon çalışmamı sizlerle paylaşmak istiyorum..
LaMekan grubunun şarkısı olan "MARTI" isimli parça için yaklaşık 1 ayda tamamladığım 3d animasyon bir klip..Senaryosu eser sahibi tarafından gönderilip tüm animasyon ve kurgusu benim tarafımdan yapılmıştır..

http://www.youtube.com/watch?v=--vgq-DclL8&feature=youtu.be


"MARTI" şarkısı klibi için 3D Animasyon için Yorumlar

Ellerinize sağlık. Türkiye
Querorz

Ellerinize sağlık. Türkiye standartlarına bakılırsa gayet iyi bir çalışma yalnız TV`de gösterilecek kalitede olmadığı da aşikar. Lumion çok yapay kalıyor.
Başlarda çıkan 3 boyutlu yazılarda hiç bir font kaygısı taşımamışsınız gibi görünüyor. Yani default font`u kullanmışsınız sanki. Olayın bütün şiirselliğine ziyan etmiş yazı fontları.


2012-05-06 11:18:49
  • Offline
Ellerine sağlık epey emek
tunjustinTuncay AksoyAvatar

Ellerine sağlık epey emek verilen bir çalışma olmuş.Bir daha böyle bi çalışmayla ilgilenirsen ve daha fazla zamanın olursa mesela 1 ay değilde 2 yada 3 ay falan daha temiz bir çalışma yaparsın diye düşünüyorum.çünkü 1 ay bireysel olarak düşünüldüğünde fikir+3d+kamera açıları+render+kurgu final falan derken yetmez bence.tek kişi olmasan yapılabilir belki.
Tekrar ellerine sağlık :) İyi çalışmalar...


Birader productions 2013
2012-05-06 13:41:56
  • Offline
  • Erkek
Çok tşk ederim değerli
streamworks34

Çok tşk ederim değerli yorumlarınız için arkadaşlar..Fatih ,aslında haklısın daha güzel fontlar kullanılabilirdi ama sanırım şu sıralar fazla FRINGE in etkisinde kaldım sanırım :) çünkü orda da tüm mekan isimleri benim yaptığım gibi muhtemelen ARIAL BLACK modunda gösteriliyor..Ordan esinlendim açıkçası..

Tuncay , sana da çok tşk ederim..Dediğin gibi keşke zamanım olsaydı ama çok fazla yoktu malesef..revizeler vs derken aslında 3 hafta + 1 hafta revize bi çalışma bu..Tekrardan çok tşkler her ikinizede..


2012-05-06 16:07:04
  • Offline

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!

NoOne Diğer Çalışmaları