daire tasarımı

daire tasarımı daire tasarımı - volkan aras

vlknars (volkan aras) program: 3ds max Süre: 40 dk 5 yorum yapıldı 3/10 (10 kişi beğendi)

örnek daire tasarımlarımdan, tasarım modelleme ve renderları bana aittir. kataloğ çalışmaları için yaptıgım projelerden bazılarını paylaşıyorum. her mekan için yaklaşık 8-9 saat zaman ayırıyorum. renderları ortalama 40 dk civarında olan sahneler.

daire tasarımı 1daire tasarımı 2daire tasarımı 3daire tasarımı 4daire tasarımı 5daire tasarımı 6

daire tasarımı için Yorumlar

salonun parkesinin parlaklığı dışında
vinonna

salonun parkesinin parlaklığı dışında hepsi çok güzel olmuş. yatak odasına ayrıca bayıldım. ellerinize sağlık. iyi çalışmalar dilerim...


2011-09-19 09:06:38
  • Offline
Eline saglik Volkan. Renk
blasterbozMehmet BOZ

Eline saglik Volkan. Renk secimi, render ve ev tasarim olarak, özellikle sandalye tasarimi hos duruyor. Daire tasarimi diye kastetigin bir daireye ait oda ve mobilyalari zannerdersem. Gözüme takilan biriki minik eksiklilkleri aktarmak istiyorum.
Yatagin üstündeki üc adet dikdörtgen diger desenlere ve genel dizayna uymamis ve yatak basi hayli yüksek. O kisimdaki mobilyalar köseye itilmis gibi duruyor. Kitaplarda ayni kaplamalari kullanmissin. Üstteki hediye paketlerinin cekerek uzatildiklari kapaklarindan belli oluyor. Masa lambasi masada dis tarafta kalmis, hayli büyük ve fisi yok. Oraya bir spline arabilirsin. Sol taraftaki beyaz dolap görünebilirse iyi olur. Son olarak disaridan gelen gönes isigi yerde patlama yapacak kadar siddetli olduguna göre objelerde keskin gölgeler olmaliydi. 40 dakikiada modelleme ve render yaptigina göre oldukca pratik calisiyor olmalisin. Tabii bunlar detaylar ama calismalarina daha estetik getirecegi kanaatindeyim. iyi calismalar dilerim.


http://bozgraphics.blogspot.com/
2011-09-19 11:20:59 Edit:2011-12-30 22:25:12
  • Offline
  • Erkek
benim en çok takıldığım
pitposumSerdal ErtasAvatar

benim en çok takıldığım nokta; masanın 2 ayağını birleştiren kayıt oldu. kullanıcak kişi oturmak için sandalyeyi masaya yaklaştırsa her seferinde kaval kemiğini oraya vurur.


http://pitposum.deviantart.com/ www.serdalertas.com
2011-09-19 17:51:29
  • Offline
  • Erkek
merhaba
vlknarsvolkan arasAvatar

arkadaşlar öncelikle teşekkür ederim. mehmet bey öncelikle sürede hatalıyım render süresi 40 dk modelleme de 1.5 saat kadar sürüyor. bahsettiginiz detaylarda hatalarım olduğu doğru. biraz acil ve yogun durumlardan ötürü bu şekilde eksiklikler olabiliyor. daha detaylı ve dikkatli çalışmalıyım tabiki. serdal abi, haklısın o konuda zaten hazır model masa aldıgım gibi kaplaması ile oynadım sadece değişik görüntüsü olduğu için kullandım. iyi çalışmalar dilerim


2011-09-20 01:24:38
  • Offline
  • Erkek
tebrikler Volkan hepsi birbirinden
geniusGürsel KALEAvatar

tebrikler Volkan hepsi birbirinden güzel olmuş +


www.3dreamaker.net
2014-02-14 11:32:16
  • Offline
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!