Kül

Kül Kül - Umut MORKAN

mikayil (Umut MORKAN) program: 3ds max mud box Süre: 2 hafta 8 yorum yapıldı 3/10 (8 kişi beğendi)

Daha önceden siteye eklemiştim ama rander kötü olmustu vray ile tekrar randerledim ve bayagı fark oluştu tekrar eklemeye karar verdim umarım yeni randeri beyenirsiniz.K arakterde speculur normal map bump reflect(yansıma) olmak üzre bir cok kaplama türü ile oluşturulmustur.
Karakterin Anılarına (seneryo )kişisel web sitemden ulaşabilirsiniz.seneryo bölümünden.

kişisel web: http://www.wix.com/mikayil6/umutmorkan
blog: http://umutmorkan.blogspot.com/

Kül 1Kül 2Kül 3Kül 4

Kül için Yorumlar

Çalışman güzel ama çalışmanda
graffixMurat GülerAvatar

Çalışman güzel ama çalışmanda o kadar çok yazı var ki, çalışmandan ziyade yazılar öne çıkıo sana tavsiye şu çalışmalarında yazılarını azalt.


Tasarımın gヅlen yüzü… www.muratguler.net
2011-09-17 12:15:45
 • Offline
 • Erkek
Güzel çalışma, tebrik ederim.
unsalshapeTuncay ÜNSALAvatar

Güzel çalışma, tebrik ederim.


Toprak sevdiklerimizi aldığı içinmidirki böyle mis gibi kokar.
2011-09-17 13:30:53
 • Offline
 • Erkek
Bu kafa ile giderseniz
usmuhammetMuhammet US

Bu kafa ile giderseniz kazanacağınızıda pek zannetmiyorum , iş kovalıyarak kazanabilirsiniz resmin 4/3 üne reklamınızı yaparak kazanacağınızı pek sanmıyorum.


2011-09-17 21:16:57
 • Offline
 • Erkek
o sadece kapak eyers
mikayilUmut MORKANAvatar

o sadece kapak eyers adece kapaga bakıp cakılıp kalmazsanız ve diyer resimlere bakarsanız ondlar hiç bir şekilde yazı olmadıgını görüsünüz.


kişisel web: http://www.wix.com/mikayil6/umutmorkan
2011-09-18 14:27:20
 • Offline
 • Erkek
Umut öncelikle organik modelleme
blasterbozMehmet BOZ

Umut öncelikle organik modelleme ve animasyon calistigina göre bu iste zamanla iyi calismalar yapabilecegini düsünüyorum. Fakat calismalarinina yazilan aciklamari ve eksiklikleri gözardi etmemen sana daha azim vermelidir. Her ne kadar eksiklerle dolu animasyonlar olsada basarili oldugun yada dahada ilerletebilecegin belli.
Genel olarak forumlardaki Türkce yazim hatalarin maalesef bu calismandada mevcut. Bu resimdeki Tükce ve Ingilizce deki imla hatalarini yorumcularin ciddiyetsizlilik olarak algilamamalari icin bunlara daha fazla önem vermen gerekir. Grafik olarak bu konuda eksiklikler ön planda. Yazi karakterleri modeldeki konsept ile bagdasmiyor. Karaktere bakilirsa Uzak dogu dövüscüsü tasarlamissin. Elbiselerindeki kaplamalar ve kiliclar ben uzakdogu dövüscüsüyüm diyor. Modelin yanindaki tabletlerdeki kabartmalar ise eski Misir figürleri. Bu kaplamalari atamadan önce bu uyumu hesaplaman gerekirdi. Birde düvüscünün sirtinda ve belindeki kiliclar kın icinde olduguna göre öndeki kilic lüzumsuz duruyor. Hic olmazsa kın in biri bos olabilirdi. Evet sadece modele ve rendere degilde üstünde kullandiginiz garfiklerede cakilip kaliyoruz. Trabzon da bu isle ugrasan arkadas bulmak zor olabilir calismak veya danismak icin, ama bu sitede (TR3D) yeterince aradiklarini barindiriyor. Animasyona yeni basladigini varsayarak sana Sinematografik bilgler edinmeni tavsiye ediyorum. Modelleme, kaplama, animasyondan bilgisinden sonra bu videolari editlemek, kurgulamak ve müzik kullanmak kasdettigim. Calismalarinda basarilar dilerim. Kolay gelsin


http://bozgraphics.blogspot.com/
2011-09-19 12:18:21
 • Offline
 • Erkek
"Lorem ipsum"
blasterbozMehmet BOZ

Web sayfana bir göz atayim dedim. Fakat hayal kirikligina ugradim. Bir fakültede grafik ögretmenligi bölümü gibi bir tahsil seviyesi olan ve 3d gibi ciddi bir meslek dalinda emek harcayan birisinin bu kadar hatali Türkce kullanmasi biraz tuhafima gitti. Karakter tasarimi ve Eski Misir sembolleri senaryo ile alakali demissin ama böyle bir bilgiye rastlamadim.
"Lorem ipsum"
Kafandaki hikayeyi hayata gecirmek icin web de arastirmalar yapmani tavsiye ederim. Sana is verecek kisilerin karsisina daha kararli ve aciklayici bilgilerle cikarsan bu isten para kazanamama gibi bir sikayetin kalmaz. Tabii bunlarida negatif bir yorum olarak degilde gözden gecirecegin bir yorum olarak algilamani umut ediyorum.
Kolay gelsin.


http://bozgraphics.blogspot.com/
2011-09-19 17:55:02 Edit:2011-09-19 18:03:11
 • Offline
 • Erkek
imla konusu
HakannetHakan Kuru

Gerçekten yazılarınızda genellelikle imla hatası yazım hatası var.Dikkat edilmesi önemli bence.Eskiden bende hep hızlı yazınca öyle hatalı yazıyordum ama artık dikkat ediyorum.Ve çalışmanız güzel ancak küçük detaylarada dikkat etmelisiniz kesinlikle ve tabiki bana göre siz bir numarasınız hem modelleme konusunda hem animasyon konusunda...


www.hakannet.deyiz.biz
2011-09-20 20:58:54
 • Offline
teşekürler yorumunuz calışma şefki
mikayilUmut MORKANAvatar

teşekürler yorumunuz calışma şefki verdi.


kişisel web: http://www.wix.com/mikayil6/umutmorkan
2011-09-21 06:59:20
 • Offline
 • Erkek

Kapalı

Bir yıldan uzun süre geçtiği için konu otomatik olarak kapatılmıştır !

mikayil Diğer Çalışmaları