Ahşap Stand 3

Ahşap Stand 3 Ahşap Stand 3 - Data Eksik

NoOne (Data Eksik) program: 3ds max 2009 - Vray sp 1,5 Süre: 40 dk ile 1,5 saat civarlarındalar 3 yorum yapıldı 3/10 (6 kişi beğendi)

Freelance işlerimden biri daha. Sol tarafta halı rayları, arkada servis kısmı ve depo, önce karşılama alanı orta kısımda da masalar olucak şekilde tasarlandı.Sağ tarafta hiçbirşey istenmedi ama süslemeye önem verildiği için ahşap uzun bir bölme içine çakıl taşları ve belli aralıklarla orkideler koydum. Umarım sizler de beğenirsiniz...

Ahşap Stand 3 1Ahşap Stand 3 2Ahşap Stand 3 3Ahşap Stand 3 4Ahşap Stand 3 5

Ahşap Stand 3 için Yorumlar

çok güzel bir çalışma
mutasyonKemal YARARAvatar

Gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş, neon etkisi ve iç kısımda ki bitkiler çok hoş durdurmuş çalışmayı. Sanırım indirect illumination açık, ortamda yumuşak bir gölge etkisi var. Ellerinize sağlık.


Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgi değildir, bilgide paylaştıkça çoğalır :D
2011-09-08 20:34:57
  • Offline
  • Erkek
Sağolun Kemal bey, bu
BlackWomaN

Sağolun Kemal bey, bu arada evet indirect açıktı.Beğenmenize sevindim.

Aslında 2-3 beğenen ve yorumlayan daha vardı ama çalışmam kural hatası nedeni ile yayından kaldırılınca silip yeniden yüklemek zorunda kaldım gitti onlarda maalesef:)


2011-09-08 22:12:49
  • Offline
Siz hiç merak etmeyin
mutasyonKemal YARARAvatar

Siz hiç merak etmeyin çalışmanız gerçekten çok güzel, eminim ki ilerleyen zamanlarda o kaybettiği oyları tekrar kazanacaktır. Ben galeri kısmına her girişimde sanki ilkgez görüyormuş gibi tekrar beğenip tıklıyorum :D hakikaten gören gözler için tıklanmadan geçilmeyecek güzellikte bir çalışma..


Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgi değildir, bilgide paylaştıkça çoğalır :D
2011-09-28 20:48:17
  • Offline
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!

NoOne Diğer Çalışmaları