Ahşap Stand 2

Ahşap Stand 2 Ahşap Stand 2 - Data Eksik

NoOne (Data Eksik) program: 3ds max 2009 - Vray sp 1,5 Süre: 2 saat civarı 3 yorum yapıldı 0/10 (2 kişi beğendi)

Freelance olarak çalıştığım bir firma için hazırladığım projelerden biridir. Asma kat,depo ve özel görüşme alanı ortada ve bir aradadır. Ahşap,plexiglass ve paslanmaz çelik korkuluklardan oluşmaktadır. Bu stand için 2 farklı tasarım hazırlandı lakin 2. tasarımın uygulamaya geçme ihtimali olduğu için henüz yayınlamayı etik bulmuyorum.İleri tarihte onu da ekleyerek yayınlayacağım.

Ahşap Stand 2 için Yorumlar

İşte bunu tebrik ederim
forsuccesfullCandaş VURALAvatar

İşte bunu tebrik ederim uygulamaya geçebilecek bi projeyi koymadığınız için sizi tebrik ederim. Bi çok arkadaş çizer çizmez buraya koyuyo daha müşteri görmeden, ben müşteri olsam uygulatıcağım standın ilk önce burada görülmesinden rahatsızlık duyarım.

Bu stand pek güzel olmamış zaten tekrar çizmeniz mantıklı olmuş :) Standın üzerinde hiç spot olmamasına rağmen bu kadar ışıklı olması sizce de garip değil mi bence birebir tüm spotları koymanız standı daha gerçeğe yakın gösterecektir. Yer zeminin de karolaj kullanıcaksınız sanırım vray plane ile aynı renk olmuş fakat stand zemin rengi ikisinin renklerini birbirinden farklı uygularsanız daha iyi olur. Başarılar dilerim.


2011-08-24 11:52:15
  • Offline
  • Erkek
Öncelikle teşkkür ederim.
BlackWomaN

Öncelikle teşkkür ederim.


Zemin ve plane farklı , mavi led ışıkların yansımasından o şekilde görünmekte.Yer beyaz ahşap. Bu stand güzel olmamış deme şekliniz hoşuma gitmedi bunu da belirtmek istedim. Ayrıca bu standı beğenmedikleri için değil fazla modern geldiği için istemediler.

ışıklara gelince 3 günde yetiştirmem gereken 10 stand vardı ve bilgisayarım yavaş olduğundan render çok uzun sürüyor. O sebeple ana hatlar bittimi çok detaya girmeden hemen render almaya çalışıyorum vaktim yetsin diye.Onay aldığı takdirde üzerinde oynama yapıyorum. Sonuç itibari ile spotlar sahnede olsada olmada etkiyi verdiği için yeterli. Ayrıca unutmayınki fuar alanlarında da baştan sona büyük spotlar döşelidir alan aydınlık olsun diye. Zaten bunda fazlaca led aydınlatma olduğundan bariz bir aydınlanma olacaktır.Resimde de görüldüğü gibi.


2011-08-25 00:55:09
  • Offline
süper olmuş
alacalaz

candaş abı sana kaılıyorum zaten heryerde karsıma cıkıyosun :D mukemmel olmus ipek sana katılıyorum spot konusunda ;)


2012-10-04 16:49:58
  • Offline

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!

NoOne Diğer Çalışmaları