CAFE BLACK HOLE

CAFE BLACK HOLE CAFE BLACK HOLE - onur coşkun

onrcskn (onur coşkun) program: 3dsmax+vray+ps Süre: 2 hafta 3 yorum yapıldı 3/10 (13 kişi beğendi)

CAFE BLACK HOLE 1CAFE BLACK HOLE 2CAFE BLACK HOLE 3

Merhaba arkadaşlar yapmış olduğum çalışma, ticari amaçlıdır.Maltepe de yapılacaktır. Tasarım tarafıma aittir. kısmetse uygulamasına gireceğim bir iştir. Kurguladığım konsept loft tarzdadır. demir profiller eskitme ahşaplar, kütük masalar ve doğal sıva duvarlardan oluşmaktadır. tasarım kurgulama modelleme ve renderlar dahil. 2 hafta sürmüştür. render her bir kare için ortalama 8 saat sürmüştür. psd ile effekler eklenmiştir. beğenmenizi ümide ederim. herkeze iyi çalışmalar.

CAFE BLACK HOLE için Yorumlar

çok iyi bi tasarım
serkanmertserkan mert

çok iyi bi tasarım olmuş eline sağlık .

görür görmez aklıma gelen ilk şey saat`in zemini şefaf cam olsaymış süper olurmuş oldu )) pencere görevi görür ortama`da ayrı bi hava katardı , muhtemelen bütçe yada yapı buna uygun değildi ama bu şekli ile bile süper olmuş .


2017-12-14 23:10:37
  • Offline
  • Erkek
serkanmert < süper fikir,
drekonNecmi DemirkeserAvatar

serkanmert < süper fikir, böyle ürün yapsalar ben alırım şahsen. Bu arada arkaplana bakınmca istanbul aklıma geldi. Boğazda sis var gibi :)

Eline sağlık. onur coşkun , çok kaliteli bir tasarım olmuş


Game maker
2017-12-16 08:31:30
  • Offline
  • Erkek
merhaba NECMİ hocam
onrcsknonur coşkunAvatar

çok teşekkür ederim. beğenmeniz beni mutlu etti =) saatin içi cam evet hatta saat için mekanizma da ayarlayabilirsek çalışır vaziyette olacak . ben orda arkaya manzara koymadığım için belli olmadı =) şuan fiyatlandırma aşamasındayız müşterimize kabul ettirirsek uygulanmış halinide paylaşacağım İnşallah


designer by onr
2017-12-16 16:14:02
  • Offline
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!

onrcskn Diğer Çalışmaları