Organik

Organik Organik - Cemil T.

rotfire (Cemil T.) program: Zbrush Süre: Toplamda 1 Ay (Sadece haftasonu günde ortalama 1-2 saat çalışma) 3 yorum yapıldı 3/10 (8 kişi beğendi)

Karakter modellemeyi denemek adına yaptığım bir çalışma.

Daha bitirilmemiş bir çalışma yani bunun daha gövdesinin yapılması kaplanması gibi süreçleri var onuda yaptıkça sizinle paylaşacağım. Çok eksik ve hatalarım olacak illaki zira anatomi bu işte en önemli evre. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Not: Aslında kara kalem bir karikatür ile başladım ama sanıldığı kadar anatomi basit bir iş de değilmiş detaya girince daha iyi anlıyorsunuz.

Organik 1Organik 2Organik 3Organik 4

Organik için Yorumlar

kafa ok
drekonNecmi DemirkeserAvatar

Kafa iyi görünüyor, gövde şişman mı zayıf mı ? ihtiyar bi şişman gibi.


Game maker
2017-04-10 12:48:28
  • Offline
  • Erkek
Güzel.
troy481@ferit mustafa sezer

Kafa sanki şişeden çıkacak cin gibi görünüyor.Güzel çalışma.


2017-04-10 13:57:29
  • Offline
  • Erkek
Teşekkürler arkadaşlar dediğim gibi
rotfireCemil T.Avatar

Teşekkürler arkadaşlar dediğim gibi karikatürize yapıyordum dolayısıyla koca kafalı çelimsiz ama göbekli (bira göbekli uheue) bir herif bu :D İnşallah müsait zamanda geri kalanının karakalem çalışmasını netleştirdikten sonra modelini de bitiririm.

Ama şunu söylemeliyim her şey hayaldeki gibi olmuyorda olur aslında ama karakteri bu hale getirene kadar baya bir oynadım anatomisinde anatomi gerçekten dikkatle ele alınması gereken bir konu. Kemik yapısından kas sistemine kadar iyi bilmek lazım.

Organik modeli yapmamdaki sebep ileride rahmetli babam ile amcamın modelini yapmak olacak. Şimdiden kendimi geliştiriyorum.


Rotfire
2017-04-11 16:15:23 Edit:2017-04-11 16:18:06
  • Offline
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!