kitchen

kitchen kitchen - Gürsel KALE

genius (Gürsel KALE) program: 3ds max Süre: 1gün 2 yorum yapıldı 0/10 (2 kişi beğendi)

merhaba arkadaşlar, son zaman işlerimden biri uzun zaman oldu çalışma paylaşmadım.Umarım beğenirsiniz iyi seyirler dilerim. Herkese iyi çalışmalar helal kazançlar, yorum ve önerilerinizi esirgemeyiniz

3ds max,Vray, Photosop kullanılmıştır.

kitchen 1kitchen 2

kitchen için Yorumlar

Elinize sağlık, güzel çalışmalar.
eRtanKaRayapiH. Ertan KarayapıAvatar

Elinize sağlık, güzel çalışmalar. Tasarım ve mekansal kompozisyonlar başarılı. Ancak renderlarda fazlaca blur etkisi hissediliyor; yakın plan, uzak plan ve geniş planda objelerin herhangi biri veya birkaçında belirgin bir net alan derinliği yok. Sonuç olarak; çözünürlük düşüklüğü gibi bir algı oluşuyor. Mekansal aydınlatma yeterli düzeyde ve başarılı ancak Render setup veya material editor ayarlarınızda sahnelerin net görünmemesine neden olan düzenlemeler olabilir.
İyi çalışmalar..


- eRtanKaRayapı -
2016-01-11 09:08:47
  • Offline
  • Erkek
Render setup`ta Vray`in önemli
eRtanKaRayapiH. Ertan KarayapıAvatar

Render setup`ta Vray`in önemli kanallarından (antialiasing, antialiasing filter, min max subdivs, Vray GI penceresi, birincil ve ikincil sıçramalar ile parametreleri, DMC sampler...) ve Örnek olarak; Mtl editor`den turkuaz renk mutfak mobilyası ile Televizyon ekranına atadığınız materyallerden birer ekran görüntüsü alıp paylaşabilir misiniz?
Açıklamanızda photoshop kullanıldığını da belirtmişsiniz; ham görüntüye ne gibi müdahaleler yaptınız?
Bu paylaşımları yaparsanız daha sağlıklı yanıtlar verebilirim. Sonuca etki edemeyecek bir yaklaşımımın olmaması durumunda başka bir TR3D kullanıcısı da bu paylaşımlar doğrultusunda daha hızlı yanıtlayabilir.


- eRtanKaRayapı -
2016-01-11 16:54:45
  • Offline
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!

genius Diğer Çalışmaları