Drummer`s living space

Drummer`s living space Drummer`s living space - B.Levent Yılmaz

bley (B.Levent Yılmaz) program: 3dsMax, V-Ray, Photoshop Süre: 4 gün 13 yorum yapıldı 3/10 (18 kişi beğendi)

Ticari olmayan bir çalışmadır. Hobileri davul ve fotoğrafçılık olan hayali bir karakterin yaşam alanını yansıtıyor çalışma. Şirket işlerinin arasında vakit buldukça yapıldı ve 4 günde bitti. 3dsMax, V-Ray ve Photoshop kullanıldı.

Drummer`s living space 1Drummer`s living space 2Drummer`s living space 3Drummer`s living space 4

Drummer`s living space için Yorumlar

Dediğiniz olay doğru ama

Dediğiniz olay doğru ama gerçek gözle bakınca öyle değildir bir fotoğrafta eşit görünmez sadece. colormapingten açarsanız zaten o orantı bozulmaz sadece daha aydınlık olur buda kaplamalarınızı daha doğru gösterir.
Kaplama konusunda koltuk kaplaması ve duvardaki beton panel haricinde diğerleri iç açıcı değil maalesef parlaklıktan tutun subdv ayarlarına gerçeği yansıtmıyor kaplama üstüne gidip özellikle UVV leri daha orantılı gösterebilirseniz daha başarılı olur ben zaten başarılı bir çalışma olduğunu söylemiştim yanlış anlamadınız umarım.


2015-03-25 09:29:34
  • Offline
  • Erkek
hsndmrl
hsndmrlhasan demirelAvatar

cevaplar için tşk ederim levent bey güneşli bir günde etrafı açık bir mekanda ve günün farklı saatlerinde sizin eklemiş olduğunuz resimlere yakın olabilir ama genelde bir çoğumuz şehirlerde yaşıyoruz etrafımız binalarla çevrili olmasına rağmen ve pencereden güneş düşmemesine rağmen ortamın her yeri neredeyse aynı tonlarda aydınlanıyor bu benim kendi kişisel gözlemlerim sizin fikrinizede ve bakış açınızada saygı duyuyorum


0532-720-86-90
2015-03-25 09:38:08
  • Offline
  • Erkek
Mehmet bey; teşekkür ederim
bleyB.Levent YılmazAvatar

Mehmet bey;
teşekkür ederim yorumlarınız için. Yanlış anlamadım gerçekten önerilerinize önem verdiğim için sordum. Dikkate alacağım.

Hasan Bey,
Sorun yok, ben de sizin görüşlerinize saygı duyuyorum. Şöyle diyelim mi? Hayatta her göz ayrı ayrı algılar ve yansıtır algıladıklarını ;)


www.bleventyilmaz.com
2015-03-25 11:55:38
  • Offline
  • Erkek

Kapalı

Bir yıldan uzun süre geçtiği için konu otomatik olarak kapatılmıştır !

bley Diğer Çalışmaları