Automechanica (Begel)

Automechanica (Begel) Automechanica (Begel) - Data Eksik

NoOne (Data Eksik) program: 3ds max+vray Süre: 4 saat 4 yorum yapıldı 3/10 (6 kişi beğendi)

Begel Standı 2014 Automechanica Fuarında Kuruldu Sorunsuz Tamamlandı Kullanılan Proğram 3ds Max + Vray, Render Ve Tasarım Süresi Toplamda 2 Saattir Müşterimizim Beğendiği Güzel Bir Stand Oldu Umarım Herkes Beğenir, İyi Çalışmalar.

Automechanica (Begel) 1Automechanica (Begel) 2Automechanica (Begel) 3Automechanica (Begel) 4Automechanica (Begel) 5Automechanica (Begel) 6

Automechanica (Begel) için Yorumlar

Eline sağlık Levent kardeşim
zerrockserdar çörekçioğlu

Eline sağlık Levent kardeşim :)


Kim ne yaparsa ,yerini yapar.
2014-04-16 13:06:44
  • Offline
  • Erkek
Hoyt, Serdar Abi Hoş
levolilevoli

Hoyt, Serdar Abi Hoş Geldin, Teşekkür Ederim


2014-04-16 14:03:45
  • Offline
Bak bu güzelmiş işte..
BlackWomaN

Bak bu güzelmiş işte.. Bunu farketmemişim... Bizim kendi imalatımız ama inan herşey yasak şunu biz çizsek naptınız bu ne diye canımıza okurlar :) Ki düşün Almanya`da kendi yerimiz var ve imalat bizim ona rağmen :)

Bizde bitki yasak, duvar kağıdı yasak, renkli olursa 2.75cm den yukarısı yasak, renkte sadece karteladaki ahşaplar özel renk asla ama asla :) şerit folyo ile süslemek yasak, görsele çerçeve yasak, banko düz hatlı olmalı, oval kesinlikle yasak firma illa istemezsse, yer firma istemezse hep halı, pleksi - led - içten aydınlatma rüyanda görürsün hepten yasak, görseller çok büyük olmamalı. Düşün ne şartlar altında tasarım yapmaya çalışıyoruz canımdan bezdim meslekten soğudum yeminle şu almanya yüzünden...


2014-06-18 12:56:08
  • Offline
Naptın İpek Herşey Yasak,
levolilevoli

Naptın İpek Herşey Yasak, Tasarımcıyı Bu Kadar Sabitlersen İşmi Çıkar Ordan
Ben Çizerim Tasarlarım, Olmazsa Fiyattan Olmasın , Tasarımdan Giderse Ona Üzülürüm, Firmada Bana Onu Yapma Bunu Yapma Diyebilicek Birisi Olmadığı İçin Ben Sınır Tanımam, Ama Senin İşin Sıkıntılıymış Bayağı Allah Sabır Versin.


2014-06-18 15:07:21
  • Offline

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!

NoOne Diğer Çalışmaları