Mutfak Çizimi

Mutfak Çizimi Mutfak Çizimi - Gökhan Torun

MedusaX (Gökhan Torun) program: 3D Max 2014, Vray,Ps Süre: 4 Saat 4 yorum yapıldı 0/10 (2 kişi beğendi)

Çalışma ticari bir projedir. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. Ticari olması nedeni ile fantastik bi çalışmadan uzaktır. Çizim içerisinde bulunan her obje çizimdir, hazır model kullanılmadı. Çalışma hakkında yapıcı eleştrileriniz için şimdiden teşekkürler.

Mutfak Çizimi 1

Mutfak Çizimi için Yorumlar

Mutfaktaki koyu renkleri severim.Çalışmada
Timur_POLATTimur POLATAvatar

Mutfaktaki koyu renkleri severim.Çalışmada zeminde kullandığınız kaplama tezgah arkasında duvarda da kullanılmış. Daha ufak taşlar olsaydı gerek uygulamada gerekse tasarımda daha hareketli olacağı kanaatindeyim. Birde penceredeki manzara çok yapay duruyor. Bunlar haricinde güzel bir çalışma teşekkürler.


2013-09-13 16:14:21
  • Offline
  • Erkek
Teşekkürler...
MedusaXGökhan TorunAvatar

Evet, dış mekan resmi ile ilgili sorun doğru ancak deneme renderlarında bu şekilde değildi :) ne olduysa asıl render da çıktı bu sorun. Son renderi görünce, renderlein üzerinde gördüğünüz render süresi gözümü korkuttuğu için dönemedim. Müşteriye Ps ile düzeltip gönderdim. Buraya da orjinalini koydum çünkü hatalarım hakında yapıcı eleştriler almak istedim.


Gökhan TORUN İç Mimar
2013-09-14 00:58:24
  • Offline
  • Erkek
render
meteora81fatih kapçak

eğer vray kullanıyorsanız ufak bir bölgede hata görürseniz sıfırdan render almanıza gerek yok frame buffer özelliğinde sahnede düzeltme yaptıktan sonra aldığınzı renderın üzerinden düzeltilmesini istediğiniz bölgeyi seçip sadece o kısmı render alabilirsiniz...

ayrıca çalışma güzel olmuş..


IMPROVER-TR www.improver-tr.com
2013-09-15 22:54:48
  • Offline
  • Erkek
Frame Buffer
MedusaXGökhan TorunAvatar

Bahsettiğin özellikle ilgili bi bilgim yok aslında bu konuda eksik kalmak istemezdim. Evet Vray kullanıyorum, bu bahsettiğin özellik render alındıktan sonra yapılabiliyormu, konu ile ilgili biraz araştırma yaptım ama pek bişi bulamadım, yararlanabileceğim bi kaynak suna bilirmisin?


Gökhan TORUN İç Mimar
2013-09-16 05:28:42
  • Offline
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!

MedusaX Diğer Çalışmaları