Can Oto Standı Automechanika

Can Oto Standı Automechanika Can Oto Standı Automechanika - Data Eksik

NoOne (Data Eksik) program: 3ds max+vray Süre: 2 saat 6 yorum yapıldı 0/10 (4 kişi beğendi)

Can Oto Standı Automechanika Fuarında Kuruldu Sorunsuz Tamamlandı Kullanılan Proğram 3ds Max + Vray, Render Ve Tasarım Süresi Toplamda 2 Saattir Müşterimizim Beğendiği Güzel Bir Stand Oldu Umarım Herkes Beğenir, İyi Çalışmalar.

Can Oto Standı Automechanika 1Can Oto Standı Automechanika 2Can Oto Standı Automechanika 3Can Oto Standı Automechanika 4Can Oto Standı Automechanika 5

Can Oto Standı Automechanika için Yorumlar

fuarda görmüştüm standınızı gayet
sirine_28humeyra turkseverAvatar

fuarda görmüştüm standınızı gayet güzel ellernize sağlık..


"iki günü eşit olan zarardadır." Hz.Muhammed (a.s)
2013-04-17 12:34:44
  • Offline
  • Bayan
Teşekkür Ederim, Beğendiğinize Sevindim
levolilevoli

Teşekkür Ederim, Beğendiğinize Sevindim


2013-04-17 13:40:29
  • Offline
güzel çizim
cemalbatroscem albatrosAvatar

öncelikle emeğine sağlık.
Ama şu dipnotuda vermek isterim çizimin ilk hali bana aittir. fakat firma görseli beğenip fiyatı beğenmeyince bizimle çalışmadı. demekki size nasip olmuş.
hayırlı olsun.


2013-05-20 10:36:15
  • Offline
  • Erkek
Öncelikle Eyvallah, İkinci Olarak
levolilevoli

Öncelikle Eyvallah,
İkinci Olarak Tasarım Tamamen Bana Aittir Hiç Öyle Huylarım Yoktur Cem Kardeş, Bize Firmadan Hiç Bir Şekilde Örnek Çizim Falan Gelmedi Bunları Yazmadan Önce Biraz Dikkat Et Bizim Tasarımlarımızda Şimdiye Kadar Hiç Bir Alıntı Olmamıştır Belki Şöyle Bir Şey Olmuştur Müşteri Fiyat Almak İçin Bizim Tasarımı Size Göndermiştir
Neler Duyuyorum Ya, Sübhanallah.


2013-05-20 13:47:23
  • Offline
Kusura bakma
cemalbatroscem albatrosAvatar

Yok kardeşim yanlış anlama ben sana herhangi kötü bir itamda bulunmuyorum yada ona dair herhangi yanlış bir söylemde. firmayla fuardan yaklasık 3 yada 4 ay once iletişime geçtik ve ortada süpanallah dedirticek herhangi bir durum yok sonucta alan olarak kücük bir stand firmanın yonlendirilmesi sonucu aynı stand ortaya cıkmıs.(ki cizime basladıgımızda firma daha zaman cok var diye suan gorustugumuz herhangı baska bir firma yok diye teyit etmişti). Yani burda sana suc atma yada calıstııgın fırmaya suc atma gibi bi durum yok, calıştıgınız fırmanın boyle bır sey yapması ıyı olmamıs. neyse tekrar hayırlı olsun.
İyi çalışmalar.


2013-05-20 14:05:09
  • Offline
  • Erkek
Öncelikle Firma Benim Firmam
levolilevoli

Öncelikle Firma Benim Firmam ve Müşteriden Herhangi Bir Tasarım Gelmedi veya Herhangi Bir Şekilde Yönlendirme Dahi Olmadı ve Hiç Bir Şekilde Müşteri Zorlanmadı Tamamen Kendi Araması ve Israr Etmesi Sonucu Anlaşıldı Ama Tekrar Ediyorum Tasarım İle Alakalı En Ufak Bir İp Ucu veya Bir Örnek Vayada Yönlendirme Olmadı.


2013-05-20 14:27:05
  • Offline

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!

NoOne Diğer Çalışmaları