3ds Max : 3ds max 2013

3ds max 2013
semerkandAbdulkadir ÖZKARLIKLIAvatar

Programı indirdim ilk tıkladığımda export ediyor ve o esnada şöyle bir hata alıyorum.
CRC failed in 3rdParty\DirectX\DEC2006_XACT_x64.cab
Unexpected end of archive
Çözümü hakkında bir bilgisi olan varmı. Pc 32 bit indirdiğim max de 32 bit

2012-08-21 01:14:57
  • Erkek
CRC hatası aldığına göre

CRC hatası aldığına göre indirirken sıkıştırılan dosya bozulmuş demektir. Ya sunucudaki kaynak dosya bozulmuştur ki, bu ihtimal çok düşük resmi siteden indirdiğine göre, demek ki sen indirirken bir sorun oldu. CRC hatasını düzeltmek istersen kesin sonuç alabileceğin bir yöntem yok, bu aslında dosyanın hasarıyla alakalı bir şey. İstersen Google`da "CRC hatası düzeltme" filan yazarak aratma yap.

Tek çaren yeniden indirmek gibi görünüyor.

2012-08-21 01:24:23
  • Erkek
Tekrar indirmek ölüm ya

Tekrar indirmek ölüm ya ben onu 1 saat bekledim. Tekrar indirmek tek çare ise mecbur indireceğiz teşekkür ederim yardımınız için.

2012-08-21 01:33:55
  • Erkek
bazı arşiv dosyalarını onarabiliyorsun.
ulasdenizulaş deniz

bazı arşiv dosyalarını onarabiliyorsun. Autodesk dosyalarını indirdiğin halini rar programı ile açabiliyorsun. Winrar ile deneyip, gerekirse Winrar ile arşivi onarmayı dene. bazenolumlu sonuç alınabiliyor onarma işlemi ile.

2012-08-21 02:04:35
  • Erkek
ulasdeniz dediğiniz gibi yaptıp

ulasdeniz dediğiniz gibi yaptıp dosyayı kurtardı fakat kurarken hatalar verdi kuramadı. Tekrar indirdim yine aynı hatayı aldım internet dowload manager kullanıyordum şimdi birde internet explorer`dan direk indiriyorum çok yavaş fakat olsun.

2012-08-21 11:44:17
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!