3ds Max : 3d Max 2015 Gelmek üzere

furkan bence ne sorun

furkan bence ne sorun ne de çözüm, sadece max değil, herşeyin yenilenmeye ihtiyacı var, insan ihtiyaçları değişiyor sürekli, o ihtiyaçlara göre, taleplere göre yenilikler geliyor. Bu yenilik bombardımanının içinde boğulmadan ihtiyacımız kadarını almak ne sıkıntı ne stres yaratır.

2014-02-26 13:15:01 Edit:2014-02-26 13:45:05
  • Erkek
ben max de yapılan
numannumanNuman KalyoncuoğluAvatar

ben max de yapılan yenilikler iyeni bi sürüm adıyla çıkarılmaya değer görmüyorum. bunların çoğu sp paketleriylede halledilebilecek seylerdir bence. yeni sürüm çıkıyor ve kullandığım pluginlerin bu versiyona uygun sürümlerinin çıkması aylar alıyor. tam hersey tamam derken pat yeni bi max sürümü.

www.nmn.com.tr
2014-02-26 16:53:59
  • Erkek
max başından beri problemli
DreaMaledrm by gg©Avatar

max başından beri problemli bir exe`ydi zaten
açıkçası tabanı windows olan bir programdan hem performanslı hem de kullanıcı dostu olması beklenemez.
o service packlerin hepsi cafere getirilen bezlerden başka bir şey değil :ç

bu kadar probleme karşın hala sıkılmadan usanmadan makyaj üstüne makyaj yaparak piyasada fink atması da ayrıca takdire şayan

en çok üzüldüğümse maxte yapılmış çalışmaları görüp heves ederek öğrenmeye çalışanlar :ç
başlarına neler geleceğinden bi haber, programı kurup o hain ekranda masumca yapılan turlar :ç

ve başlanan ilk profesyonel çalışma denemesinin çökmesi sonrasında ise ana ve avrat kelimelerinden oluşan bir demet :ç

demem o ki arkadaşlar eğer imkanınız ve zamanınız varsa alternatiflerinizi çoğaltın.
kesinlikle tek bir programa bağımlı kalmayın. 3d olarak algılamayın bu dediğimi.
gidip corel kullanın, illustrator kullanın, lumionu takip edin ve kesinlikle after effectsi öğrenin.
photoshop ve autocadi saymıyorum bile.
eğer hiçbirinde bir yatkınlığınız yoksa kodlama öğrenin. :ç

kızılcıklar oolduuuu mu, stacklere doolduuu mu vaay!
2014-02-26 22:42:45
  • Erkek
müstakbel yeni sürümü kullanabiliyorum
ulasdenizulaş deniz

müstakbel yeni sürümü kullanabiliyorum henüz ekelemediler ama muhtemelen karakter creator denen bir ek sunacaklar. Çok fazla yenilik yok işe yarayan fakat scene explorer geliiştirildi ve çok rahat kullanıma sahip. sahnedeki tüm nesneler bir liste halinde ve görünürlük kontrolleri tek bir panelden yapılıyor, gruplama gizleme, renk ayarlama isolate gibi işlemler tek panelden liste halinde yapılyor. ayrıca python scripting seçeneği geliyor, nokta bulutu , stereo camera şimdilik başka da dişe dokunur yenilik yok gerisi improvements

2014-02-27 11:07:31
  • Erkek
Max 2014 SP4 doğrudan
ulasdenizulaş deniz

2014-02-27 11:14:41 Edit:2014-02-27 11:14:51
  • Erkek
autodeskin klasikleşmiş hastalığı her
melkor_Erkan YILDIRIMAvatar

autodeskin klasikleşmiş hastalığı her yıl yeni sürüm hadi onu geçtim her yeni çıkan sürümle üretilen çizimin alt versiyonla açılması tam bir zulüm. ek program kur onunla gönüştür vs vs. gelişme denen olay bu olmamalı.

MODO, rhino
2014-02-27 16:50:18
  • Erkek
bence biri burdaki tüm
cosmosiiievren yıldırım

bence biri burdaki tüm yorumları autodeske göndersin , değerlendireceklerinden eminim, ama bir yöndende maxsi maya kadar geliştirseler bu kezde mayayı pazarlayamazlar, artı recep arkadaşımıza katılıyorum , plugins yani yancılar nasıl ekmek yiyecek yazık olur :)

2014-02-27 17:07:53
  • Erkek
bu yorumlar zaten beta
ulasdenizulaş deniz

bu yorumlar zaten beta testleri aşamasında iletiliyor. istediğiniz özellikler konusunda net liste yaparsanız ingilizce olarak ben olduğu gibi iletebilirim. Beta sürecinde bu türlü istekleri iletiyoruz fakat ne kadar dikkae alırlar bilemem.

2014-02-27 20:35:48
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!