Genel Konular : TR3D Yarışmaları 2011

Şimdi genel olarak
AgozeOğuzhan

Şimdi genel olarak `Organik` ve `Katı` modelleme diye iki ayrı dal var ve ikisine birden iyi hakim olan kişi sayısı çok az.Ben olsam her ikisinden de birazcık barındıran bir konu seçerdim.Ayrıca kişilerni yorumlamasına açık yani ucu açık bir konu seçerdim.İşi sadece rendere bağlamak da doğru olmaz.O yüzden tek obje yerine bir kaç tane objenin olacağı küçük bir sahne türü bir yarışma konusu daha iyi olabilir.

Benim fikirlerim bunlar,ama konu tavsiyesinde bulunamayacağım.

iği
2011-08-15 17:08:47
  • Erkek
{islemler}
Ben o meşhur fotogtrafı
ercan517

Ben o meşhur fotogtrafı koyalım herkes kendı çizsin kimseyide sıkıntıya sokmayalım.

2011-08-15 17:31:12
{islemler}
Bencede modele gerek yoktur.somali
tr4dFurkan ÇERÇİCİAvatar

Bencede modele gerek yoktur.somali gündemdeki bir konu 2d 3d herkez konuyla ilgili duygu ve düşüncelerini rahatlıkla çalışmalarına yansıtabilir
model koyulursa bu düşünceler sınırlanır.organikçi katı modelci 2d çalışanlar
ressamlar yağlı boya kullananlar karakalem kullananlar ortaya çok güzel renkler çıkar.benim düşüncem budur.

2011-08-16 07:54:31
  • Erkek
{islemler}
gelin biz şu işi
melkor_Erkan YILDIRIMAvatar

gelin biz şu işi tasarım yarışması yapalım konuda "bilgisayar kasası" olsun smiley 21

MODO, rhino
2011-08-16 09:39:18
  • Erkek
{islemler}
Herkers kendine göre
memo19Mehmet KILIÇAvatar

Herkes kendine göre bir şeyler söylüyor böyle olmayacak en iyisi Somali` deki Müslüman kardeşlerimizi anlatan ve görenlere nimetin ne kadar değerli olduğunu hissettirecek çalışmalar yapalım.Ne yapılacağı konusunda kişileri serbest bırakıp (2d, 3d, resim, fotoğraf vs.) yarışmayı yapalım ortaya ne çıkacak görelim bence.Okuduyup zaman harcadığınız için teşekürler!..

Facebook sayfamı beğenerek destek olun: www.facebook.com/mkcgworks E-mail: mehmetklc19@gmail.com
2011-08-16 09:45:56
  • Erkek
  • https://www.facebook.com/MKcgworks/
{islemler}
bence temayı sabitleyip modelleri
sitemaltug tezerAvatar

bence temayı sabitleyip modelleri yarışmacılara bırakalım.
konu içinde teklifim nuhun gemisi dir.
yani yarışma nuhun gemisi temalı olsun.

isteyen organik modeller isteyen katı modeller.
mühim olan yapılan çalışmaların birşeyi anlatmasıdır.

sevgiler

http://maltugtezer.carbonmade.com/
2011-08-16 13:57:51
  • Erkek
  • http://maltugtezer.carbonmade.com
{islemler}
Hadi yapalım artık !!
GueroHasan Çimen

Hadi yapalım artık !! :) ...

www.sciencevfx.com
2011-09-03 14:06:01
  • Erkek
{islemler}
arkadaşlar mekanik veya organik
hasan444H.maviAvatar

arkadaşlar mekanik veya organik diye sınırlamak, yeni sınırlar doğurur. Genel bir konu herkesin kendi dünyasını yansıtabileceği bir konu üzerinden gidilmeli bence. mesela; feminizm, Özgüven, korku, vs.. kendi düşüncelerim tabi bunlar yapılmalı diye dayatmıyorum farklı fikirlerin ortaya çıkması açısından söylüyorum.

2011-09-03 14:29:43
  • Erkek
{islemler}
Bence yarışma yapmayalım. onlarca
ulasdenizulaş deniz

Bence yarışma yapmayalım. onlarca insan tek bir şeyi defalarca tekrarlayarak onlarca dağınık çalışma yerine, bir bütünün parçalarını oluşturalım. bu sayede bireysellik değil, ekip çalışmasını hedeflemiş olurus. Sidik yarışına dönebilecek birşey değil, bir bütünü oluşturalım. en iyisini seçip hayalkırıklığı yaratmak yerine, iyi tek bütün ve güzel birşey yapalım. ama bu iş ciddi organizasyon ve hiyerarşi gerektirecek.

2011-09-03 14:54:36
  • Erkek
{islemler}

Kapalı

Bir yıldan uzun süre geçtiği için konu otomatik olarak kapatılmıştır !