Bilgisayar Donanım : Pny Quadro 4000 için tavsiyeleriniz

arkadaşlar
aydınyürekliaydinyurekli

arkadaşlar bilinçsizce kart alıyorsunuz q4000 ekran kartını alıpta normal bir anakarta takarsan hiçbir artısını göremezsin kart 142watt enerji istiyor piyasadaki mevcut anakartların hiçbiri 125 watt tan yukarısını desteklemiyor buna kimse dikkat etmiyor sonrada çıkıp ben bir farkını göremedim diyor göremezsin tabi donanımın kartı desteklemiyorki göresin ekran görüntüsü geliyor diye donanımın kartla uyumlu olduğu anlamına gelmiyor kimse birşey bilmiyor ama herkez biliyor zannediyor kendini boşa yorum yapmayın araştırın öğrenin her markanın detaylı sistem bilgileri sitelerinde mewcut daha gecen gün msi açıklama yaptı anakrtımız p21fx modelimiz güç gereksinimi olarak 95 watt destekliyor amd fx 8100 ve üzeri 125 watt güç gereksinimi duyduğu için kartımız işlemci ile uyuşmamaktadır diye ne oldu o karta amd fx 8100 ve üzeri işlemci takanların hepsi apıştı kaldı ondan sonra yok ben bu işlemciyi beğenmedim performansı iyi değil sen önce donanım bilgini geliştir ona göre sistem toplamayı öğren oh be :)

2012-08-11 17:12:06
  • Erkek
{islemler}

Kapalı

Bir yıldan uzun süre geçtiği için konu otomatik olarak kapatılmıştır !