TR3D Hakkında : İlham Perisi ??

İlham Perisi ??
sinankurulum

İlham Perisi Adlı bölüme çalışma ekliyorsunuz.Sizin Çalışmalarınız değil sanırım İşte Siz başkasından izin alıpmı koyuyorsunuz eğer Sormadan koyuyorsanız o Tarz Çalışmaları Hem çok ayıp edersiniz hemde suç işliyorsunuz.düşünün Siz emek verdiğiniz bir çalışma sizden izinsiz bir sitede kullanılmış.Kısaca Ordaki Çalışmaları Koymak İçin kimden izin alıyorsunuz yapan kişidenmi ?

2011-08-16 18:30:24
Örneğin Siz şimdi Bu
sinankurulum

Örneğin Siz şimdi Bu çalışmaları yüklüyorsunuzda O Yapımcı Dedikleriniz Eminmisiniz isimlerinden bazıları Çalışmalarını çalıyor.oraya koyulacak çalışmalar referans yane şurdan aldım gibi Bir bilgi eklemeleri doğru olur.

2011-08-16 18:33:42
ilginç
ereen2Eren KayaAvatar

ordaki kişiler dünyaca ünlü sanatçılar, dibinde ismi yazdığı sürece sorun olmaz bence.

mesela: Davinci`nin bir resmini gazetede kullanmak için müzeden yazılı izin mi almaları gerekiyor ?

2011-08-16 18:35:05 Edit:2011-08-16 18:36:48
  • Erkek
Tamamda Copyright denen Bişi
sinankurulum

Tamamda Copyright denen Bişi Var.Adam izinsiz kullanılmayacak Dediyse kullanılamaz mesela Bmw nin oyunun yapsalar bmw den izinsiz yada bmw deseki arabamı kullanma kullanamazlar fakat kullana bilmek içinde izin almaları gerekir.

ha davinci demişsiniz aşırı saçmalamışsınız.

2011-08-16 18:45:35
Unutmadan Müzedemiymiş copyright sözleşmeleri
sinankurulum

Unutmadan Müzedemiymiş copyright sözleşmeleri hemde yayınlamak İçin izin alıp almadıklarını nerden biliyorsun örneğin kanal d de şanslı masa var yayınlamayın derlerse parayı vermiyorlar yayınlamıyorlar.

2011-08-16 18:48:35
kullanılmıyor sinan bey. gösteriliyor.
kajaxatakan şıkoğluAvatar

kullanılmıyor sinan bey. gösteriliyor. ve sanatçının imzasıyla. ben yaptım buyrun şeklinde bir sunum yok. yaa şu son bir aydır sanki birileri ısrarla bu siteyle uğraşıyor şimdiye kadar nerdeydi bu insanlar hayret..

vefasız hedef kitle
2011-08-16 19:13:17
  • Erkek
genç dimaklara vitamin olsun
melkor_Erkan YILDIRIMAvatar

genç dimaklara vitamin olsun diye konulan çalışmalar bunlar , herhangibir ticari durum söz konusu değil hadi hepsini geçtim sanatçıların web adreslerine kadar veriliyor

bir kişi bu adam başka ne çizmiş diyip sitesine girse o bölüm amacına ulaşmış demektir.

MODO, rhino
2011-08-16 19:33:51
  • Erkek
atakan Dostum doğru diyorsunda
sinankurulum

atakan Dostum doğru diyorsunda benimde aklıma yeni geldi ben iyiliği için söyledim cezmi abiye fakat izin almanız lazım kesinlikle

erkanbey 1 kişi görse bile iyi fakat ya adama sordunuzmu o adam burda yayınlatmak istemiyor belki çok ayıp bu yaptığımız.

neyse umarım Birgün başınıza bir dert açmaz umarım.

2011-08-16 20:23:30
 Ne alakası var şimdi
legolastDemo

smiley 12 Ne alakası var şimdi ?  Bu kadar paranoya olacak bi durum yok.

2011-08-16 20:58:25
Bencede hiçbir sakıncası yok,
max_cavaleraDeniz YılmazAvatar

Bencede hiçbir sakıncası yok, açıkçası hergün yeni çalışma eklenmiş mi diyerekten takip ediyorum, "vay be adamlar neler yapıyor arkadaş" demeden edemeyip, gıpte ediyorum. Ne varki bunda? Bu durumdan sanatçının haberi olursa bile onore olmalı. Şahsen ben olurdum...

2011-08-17 03:27:44

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!