Genel Konular : autocad 2013 de anlayamadığım sıkıntılar!

autocad 2013 de anlayamadığım sıkıntılar!
sgoserdar gökhan önder

herkese kolay gelsin. autocadde dosyalar arası copy paste yapabiliyordum. şimdi bir autocad dosyasından diğerine bu işlemle çizim aktaramıyorum. fırça komutum (match properties) işlemiyor. yani layerı değiştirmek için kullanılan komutum işlemiyor. bu iki sıkıntı konusunda yardımlarınızı bekliyorum. ilgilenen herkese şimdiden teşekkürler.

2012-12-21 13:59:51
  • Erkek
bunlara ilaveten izole etme
sgoserdar gökhan önder

bunlara ilaveten izole etme komutumun işlemediğini de az önce farkettim arkadaşlar

2012-12-21 14:43:12
  • Erkek
sorunu çözebilmek için biraz
cebliyunus akdagcik

sorunu çözebilmek için biraz daha detaylı bilgi gerekiyor.

işlemiyor derken herhangi bir uyarı veya hata vermiyor mu?

bu sorunlar bilgisayarda herhangi bir işlem yaptıktan sonramı ortaya çıktı?

www.cebli.com
2012-12-21 21:59:27
  • Erkek
alakanıza teşekkürler. bilgisayarda herhangi
sgoserdar gökhan önder

alakanıza teşekkürler. bilgisayarda herhangi bir işlem yapmadım. farkında olmadan bastığım herhangi bir komut yada butonun bu kadar değişiklik yapabileceğine ihtimal vermiyorum. izole etme ve `match properties` komutlarına bastığımda herhangi bir hata uyarısı vermiyor. fakat işlemiyorlar da. birde `ed` komutunu girmeden çalışma içindeki yazılarda değişiklik yapamıyorum. önceden çift tıklamam yazıları değiştirebilmem için yeterliydi.

2012-12-24 10:34:04
  • Erkek
şimdi kurcalarken şunu farkettim.
sgoserdar gökhan önder

şimdi kurcalarken şunu farkettim. layerları izole etmek için kullanılan butona bastığınızda arkasından layerı seçtiğinizde izole işlemini yapıyordu. şimdi ise çalışmanın alt kısmındaki girdiğiniz komutların bilgi-işlemlerinin yapıldığı kısımda tek tek yapılmak istenen işlemleri seçmeniz gerekiyor.

2012-12-24 10:42:00
  • Erkek
galiba kimsenin bir bilgisi
sgoserdar gökhan önder

galiba kimsenin bir bilgisi yok

2012-12-26 14:58:02
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!