Genel Konular : 3D nin hayatınızda etkisi...

3D nin hayatınızda etkisi...
BeyazkurkÖzcan BeyazkürkAvatar

Uzun zamandır 3D Max le uğraşan arkadaşların başına da gelmiştir belki.Bazen başıma o kadar çok geliyor ki.Mesela geçenlerde bilgisayarımın yerini değiştirdim ve yeni yeri olmadı hoşuma gitmedi biliyorsunuz ki masa üstü bilgisayarı yerlerini değiştirmek ölümdür.Bende yeni yerini beğenmediğim için eski yerine almak istedim ve bir anda Ctrl_Z yapmak istedim :) ve bunun gibi bir çok şeyi max den hayata geçebilmesi harika olurdu herhalde.

beyazkürk
2012-11-05 17:24:01
  • Erkek
  hair and fur  olsa
yorgun_gozlerUğur İnce

smiley 25  hair and fur  olsa kendime saç yapsam smiley 2 

www.ugurince.com ugurince.deviantart.com
2012-11-05 19:20:10
  • Erkek
Hiç sorma hiç :D
dream_designerAhmet KABAKBAŞAvatar

Hiç sorma hiç :D Bu aralar çok ama gerçekten çok çalışıyorum (şartlardan dolayı). Evde kırdığım bardağı Ctrl+z`yle geri almaya çalışmak mı dersin, kahve içtiğim fincanın üzerinde gördüğüm(!) edge`leri vertex`leri çekiştirmeye çalışmak mı dersin.. Motorda giderken sağda solda gördüğüm şeyleri silmeye çalışmak mı dersin..

Çok fena bu aralar çok 0_o

21 Volts Creative
2012-11-05 19:42:09
  • Erkek
bazen bendede oluyor ozellikle
gnaunrigani yıldırımAvatar

bazen bendede oluyor ozellikle hayatimdaki buyuk engelleri scale yapip kucultmek istiyorum ;)

2012-11-05 19:44:52
  • Erkek
aslında bunla ilgılı cok

aslında bunla ilgılı cok güzel bir animasyon yapılabılır :) hayatımızda ıstemedıgımız engel olan seylerı böyle değiştirebildiğimiz bir animasyon bizim iç dünyamızı yansıtabilir.Bunu kapsamlı düşünmek lazım... ;)

beyazkürk
2012-11-06 09:54:00
  • Erkek
bu dedigin tıpkı iphone`un
gnaunrigani yıldırımAvatar

bu dedigin tıpkı iphone`un hayatımızdaki yeri diye bir video var ona benziyor izlemeni tavsiye ederm aynı mantık ondada var :)

2012-11-06 09:57:58
  • Erkek
gerçekten iyi anlatmışlar güzel

gerçekten iyi anlatmışlar güzel bir video olmuş :)

beyazkürk
2012-11-06 10:10:35
  • Erkek
Geçenlerde hava kapalı bulutlar
erdibusErdi BuşAvatar

Geçenlerde hava kapalı bulutlar vardı, kız arkadaşım keşke bi yolu olsa bişeyi değiştirsekte bulutlar gitse güneş açsa demişti. Bende cevap malum enviromentten hdr sky ı değiştir birazda mr sun ayarlarıyla oyna tamamdır :)

Hayatıma girdi gireli kafayı bozdum :)

2012-11-06 10:43:11
  • Erkek
:D
yorgun_gozlerUğur İnce

smiley 2smiley 21

www.ugurince.com ugurince.deviantart.com
2012-11-06 11:22:11 Edit:2012-11-06 11:22:52
  • Erkek
Bende hep oluyor özellikle
ertugrul_ardicErtugrul ARDIÇ

Bende hep oluyor özellikle yeni mekanlarda ya da misafirlikte gördüğüm ilk nesneleri verteksle düzeltmek ya da bunu bevelprofiile yapabilirim gibi kendi kendime iddialaşıyorum:)

2012-11-06 11:30:25
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!