Genel Konular : Erol Günaydın Hayatını Kaybetti

Erol Günaydın Hayatını Kaybetti
DARCEMelik ayAvatar

Tedavi gördüğü hastanede bugün vefat eden tiyatro ve sinema sanatçısı Erol Günaydın`ın 17 Ekim Çarşamba günü toprağa verileceği bildirildi.

"ÇOK İYİ BAKILAMADI"
Günaydın`ın kızları Fatoş ve Günfer Günaydın, Acıbadem Kadıköy Hastanesi`nin önünde gazetecilere açıklama yaptı. Günfer Günaydın, ``Babam, uzun süredir tedavi görüyordu. Ancak bu sefer hastaneden çıkamadık. Ama bu hastane elinden geleni yaptı. Maalesef Bodrum`da çok iyi bakılamadı. Bodrum`da daha iyi olanaklar olsaydı, belki daha iyi olacaktı. Çok direndi`` dedi.

"BURAYA GELMEK İSTİYORDU"
Şuuru kapanmadan önce en son Bodrum`da konuştuklarını anlatan Günaydın, ``Oradan buraya gelmek istiyordu, burada daha iyi bakılacağını düşündüğü için. Burada da 2 hafta boyunca çok direndi. Bugün ablam geldi. Onu sabah gördü. Ondan sonra da maalesef kaybettik`` diye konuştu.

Günaydın, Bodrum`da yoğun bakım olanaklarının iyi olmadığını belirterek, ``Burada olsaydı, şu anda yanımızda olacağını düşünüyorum. Kimseyi suçlamıyorum ama maalesef bazı olanaklardan dolayı... Burada çok daha iyi bakıldı. En azından buraya gelmek istiyordu, İstanbul`a. Getirdik. İçimiz rahat`` ifadesini kullandı.

"BABAM ÇOK YAŞAMAK İSTİYORDU"
Babasının vefatından önce yapmak istediği bir proje olup olmadığının sorulması üzerine Günaydın, şöyle konuştu: ``Yoğun bakıma girmeden önce odadayken taksiciliğe başlayayım filan dedi. En son bir televizyon kanalında çıktı. Sağlığındayken çok şey yapmak istedi de insanlar biliyorsunuz öldükten sonra değer biliyor demeyeceğim de... Çok istediği birkaç proje vardı, iptal edip başka şeyleri seçtiler. Üzülmüştü onlara da... Ama çalışmayı çok seviyordu zaten. Babam çok yaşamak istiyordu. Gerçekten bugün inanamıyoruz.``

Günaydın, babasının kimseye kırgın olmadığını ve bir vasiyeti bulunmadığını belirtti.

Günfer Günaydın, Erol Günaydın için 17 Ekim Çarşamba günü Ses Tiyatrosu`nda tören düzenlemeyi düşündüklerini, Günaydın`ın cenazesinin Teşvikiye Camisi`nde ikindi vakti kılınacak cenaze namazının ardından annelerinin yanına Feriköy Mezarlığı`na defnedileceğini bildirdi. Fatoş Günaydın da ``Ne kadar uzun süre yoğun bakımda olsa da biz hep babamın çıkacağını düşündüğümüz için... Çünkü babam çok güçlüydü. Daha önce de böyle yoğun bakıma girip, hep çıktı. Hastanede yattı hatta 4 ay önce. Biz böyle bir şey beklemiyorduk`` diye konuştu.

Fatoş Günaydın, kız kardeşleri Ayşe Günaydın`ın da Bodrum`dan İstanbul`a gelmek üzere yola çıktığını söyledi.

Eğer sen kralsan geç ordunun başına.. yok eğer ben kralsam sana emir ediyorum GEÇ ORDUNUN BAŞINA :)
2012-10-16 10:32:45
  • Erkek
Allah rahmet eylesin topragi
EgeYEge

Allah rahmet eylesin topragi bol olsun..hala cicek taksiyi zevkle izlerim internetten ...ne varsa eskilerde var...

2012-10-16 10:36:19
  • Erkek
Dediğin Gibi Eskiler Bir
DARCEMelik ayAvatar

Dediğin Gibi Eskiler Bir Başka

Eğer sen kralsan geç ordunun başına.. yok eğer ben kralsam sana emir ediyorum GEÇ ORDUNUN BAŞINA :)
2012-10-16 10:38:40
  • Erkek
Gönül vermiş Gerçek Sanatçıları
ETezerErgin TEZERAvatar

Gönül vermiş Gerçek Sanatçıları kaybetmek büyük acı. Allah Rahmet Eylesin...

ErginTezer02@gmail.com Sadece Hak Edenlere ...
2012-10-16 16:40:44
  • Erkek
Çiçek taksi, akasya durağı
rotfireCemil T.Avatar

Çiçek taksi, akasya durağı yeni.
Daha evveliyatında hayatına nice filmler, tiyatrolar sığdırmış bunların yanında seslendirme ve meddah geleneğininde son temsilcilerindendi.

Bu koca çınara Allah`tan rahmet diliyorum. Herkes birgün ölecek ama insan sevdiklerinin gidişine yanıyor be arkadaş.

Rotfire
2012-10-16 18:10:55
  • Erkek
Allah rahmet eylesin... Mekanı
dragutTarkan ASLANAvatar

Allah rahmet eylesin...
Mekanı Cennet olsun.
Allah kalanlara uzun ömür versin...

http://3de-Studio.com 0 505 939 93 09 https://www.behance.net/TarkanAslan
2012-10-16 18:16:13
  • Erkek
ülkemizin başı sağolsun.Allah rahmet
50c3ntsercan ağbabaAvatar

ülkemizin başı sağolsun.Allah rahmet eylesin.Gerçek bir halk sanatçısıydı.

http://www.sercanagbaba.blogspot.com "Yardım Etmek Can Yakmaz"
2012-10-16 20:29:40
  • Erkek
Erol Günaydın
drekonNecmi DemirkeserAvatar

Erol Günaydın

Erol Günaydın, sevdiğimiz oyunculardan biriydi. mekanı cennet olsun.

Game maker
2012-10-16 21:26:45
  • Erkek
Allah rahmet eylesin
sahinbeyŞahin GeldeçAvatar

Şimdi pek yetişmiyor Böyle değerler.

YILBAŞINDA YÜKLÜ İKRAMİYE KAZANANLAR BANA BİR SERVER MAKİNE ALMAZLARMI OLA
2012-10-16 21:47:08
  • Erkek
Işıklar içinde yatsın
ertugrultacErtuğrul TAÇ

Işıklar içinde yatsın

2012-10-17 09:12:11
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!