Genel Konular : iş verenlerin gaddarlıkları

iş verenlerin gaddarlıkları

İyi günler arkadaslar,

Cok fena bicimde bunaldıgım icin foruma yazsam belki biraz rahatlarım diye dusundum.Evet konu baslıgındaki olaydan bunaldım.3 kurus zammı bile aylarca dusunen,mesai vermeyi kabul etmeyip,erken gel diye baskı yapıp cıkıs saatimde is kilitleyen kısa bir surede yapılması imkansız olan yada tepeleme,daglama seklinde is verenler ne diyim.Köle sanıyorsunuz herhalde insanların bazı seylere(para) muhtac olup böyle insaları cekmesi inanın suan benim icin okadar zor.Sabır cekip duruyorum.Allah belasını versin boyle patronların...(aslında icimden gecen cumleler daha okkalı suanda)

2012-08-08 14:13:49
  • Erkek
rahat
drekonNecmi DemirkeserAvatar

Dünya düzeni böyle , diyelim.

Game maker
2012-08-08 14:38:38
  • Erkek
allah sabır versin hangi
s10er21Soner TunçAvatar

allah sabır versin hangi sektördesin

2012-08-08 14:48:24
  • Erkek
Bence meslek farketmez
izzet_7502

Bence meslek farketmez eğer yaptığın işte gerçekten iyiysen ne bu kadar kendini kasmaya nede bu tür durumlara maruz kalmana gerek yok hayat devam ediyosa işte devam ediyodur ve iyi bir elemana her iş verenin ihtiyacı vardır

2012-08-08 14:59:33
evet arkadaslar sabretmekten baska

evet arkadaslar sabretmekten baska yapabılecegım pek bısey yok tv/medya sektöründeyim

2012-08-08 15:00:40
  • Erkek
Bu tarz konularda yapılabilecek
gasiyanDevrim ErdalAvatar

Bu tarz konularda yapılabilecek en güzel şey iş değiştirmektir.sana okkalı gaddarlık yapan bir insana da yapacağın en güzel şey işlerin en yoğun olduğu dönemde işi bırakmak olacaktır.
Anlattığın tarzdaki insanlara ağzımdan çıkan tek şey pislik olduklarıdır.Senden dünyaları ister vermeye gelincede sırtını döner.Böyle adamlarda itina ile uzak durmak gerekiyor...

www.dvamimarlik.com
2012-08-08 16:05:57
  • Erkek
hatayı kendimizde arayalım
aydınyürekliaydinyurekli

ben birsürü ülkede çalıştım hiç birinde bu sektör bukadar ucuz ve alay konusu değil sistemde böyle değil bu durumun böyle olmasının tek sorumlusu mesleğini hiçe sayarak ucuz paralara kendini köle gibi kullandıranlardır kimse kimseye atıfta bulunmasın yok patron kalleş işçi kardeş gibi ne ekersen onu biçersin kimse unutmasın bence bu olayı yasayanlar hatayı kendilerinde aramalı

2012-08-08 16:37:01 Edit:2012-08-08 16:43:46
  • Erkek
Ya bu deveyi güdersin
ozel_34Şahin İMAMOGLUAvatar

Ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin diye bir atasozunu hatırlatmak istedim birden.

www.sahinimamoglu.com
2012-08-08 16:49:17
  • Erkek
:)
aydınyürekliaydinyurekli

:) o ata sözünü babam hep bana söylerdi :)

2012-08-08 21:15:25
  • Erkek
bende aynı durumdayım. artık
soneday7Soner ÇakırAvatar

bende aynı durumdayım. artık illet ettim, maxten soğdum desem yeridir. 30dkya proje istiyorlar benden, yetiştiriyorm, orası niye böyle, burası niye böyle değil, hiç beğenmedim gibi ukalaca sözler söylüyorlar, halbuki, 1 projenin doğal yapım süreci 1 haftadır, ben 30dkda yapmşım helal demiyorlar, beğenmedim diyorlar, ver ulan ozaman bana 1 hafta animasyonuna akdar sunumunu yapayım sana.. 1 saatte proje yaptırtıyolar, boşta kalıncada laf sokarlar boş oturuyosun diye...

benimde felaket ötesi, okkalu sözlerim varda işte, aile var aile.

https://www.facebook.com/3detasarim - 3dsmaxtr.blogspot.com www.lycinteraktif.com
2012-08-09 00:00:18 Edit:2012-08-09 00:01:05
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!