Genel Konular : 3D MAX Kitap

3D MAX Kitap
cemcCem Yaşar Oğuz

İyi günler diliyorum arkadaşlar.Geçenlerde kitapçılarda bir kitap gördüm ancak fiyatı çok pahalı o kadar maddi gücüm yerinde değil.Eğer elinizde var ve kullanmıyorsanız cüzi bir miktara bana satmanızı diliyorum.

Kitabın adı: 3D Studio Max
Nezih Kanbur-PUSULA Yayıncılık

2012-03-30 23:22:09
  • Erkek
Alakasız olacak ama ,
Mrkaya

Alakasız olacak ama , yardım etmek isterim.

Eğer düşünürsen Maya 2009 Unlimited kitabını satabilirim uygun bir fiyata (Maya 2012 ile pek bir fark yok , 1-2 tane menü değişimi o kadar)

Bunun haricinde Allah yardım etsin kardeşim.

İyi forumlar

2012-03-30 23:44:07
dostum bende hiç kullanmadığım
YaSiRYaser AteşAvatar

dostum bende hiç kullanmadığım Emrah çelikin kitabı var almak istersen bana ulaşırsın.

http://www.degisimkitap.com/pinfo.asp?pid=48

www.yaserates.com
2012-03-31 00:31:00
  • Erkek
3d max kitap
drekonNecmi DemirkeserAvatar

Nezih Kanbur un kitabı max 3 ile hazırlanmıştı. şu anda max versiyonu 14 falan oldu sanırım.

Game maker
2012-03-31 00:35:26
  • Erkek
Cem Yaşar Oğuz
sahinbeyŞahin GeldeçAvatar

Görsel totarilleri olmayan proğramlar için iyi Ama max için o kadar görsel eğitim varken ben olsam tercih etmem.
Görsel eğitimden okuduğundan daha çobuk öğrenildiğine eminim.
Bu bilimsel olarakta kanıtlanmıştır.
Ben 1970 li yıllarda Almanya`da Goethe üniversitesi dil kurslarına gitmiştim.
Kulağında kulaklık Almanca karşına gelen nesneleri telaffuz ediyor yanındada Almanca yazılımı ve biraz gramer Çok kısa zamanda öğrenmek mümkün oluyordu.

YILBAŞINDA YÜKLÜ İKRAMİYE KAZANANLAR BANA BİR SERVER MAKİNE ALMAZLARMI OLA
2012-03-31 00:35:30
  • Erkek
Nezih Kanbur ile son
Problem

Nezih Kanbur ile son görüştüğümüzde, kitabın yayınevi tarafından güncellenmesi teklifini konuşmuştuk, pek zamanı yoktu, hala iyi bir kaynak başlangıç için, bir de Ted Boardman 3ds Max fundamentals var iyi kitaptır , zaten eğitim aracı olarak kitap kaynağını düşünüyorsanız, henüz yolun başındasınız diyebiliriz, kitap ile öğrenme metodunda bilgiler daha kalıcı oluyor bir yere kadar fakat sonrasında aslında 400 sayfa kitabın aslında 10 dakikalık bir video tutorial ile anlatılabileceğini göreceksiniz, ama kitap iyidir , elinizin altında olmasında fayda var.
Bu arada unutmadan Ted Boardman ile en son bir görüşmemiz oldu Facebook üzerinde, adama yaptığım işleri gönderdim ve sizin kitabınız sayesinde bu işleri yapacak seviyeye geldim , şimdi profesyonel çalışmalar yapıyorum dedim,( ingilizcem çok iyi değildir) Ted Boardman çalışmaları çok beğendiğini söyledi ve bana " Artık sanırım sen bana bir şeyler öğretebilirsin " dedi, bu da böyle bir anekdot olsun

2012-03-31 01:27:45 Edit:2012-03-31 01:31:20

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!