Genel Konular : MUDBOX_TÜRKÇE

MUDBOX_TÜRKÇE

Arkadaşlar bayadır araştırıyorum mudbox u türkçe anlatan yok. Türkçe bir kaynak bilen var mı ?

ali
2012-03-12 18:19:07 Edit:2012-03-12 18:27:55
  • Erkek
Mudbox yeterince yayılmadı ,
Problem

Mudbox yeterince yayılmadı , Türkiye de kullanıcı ve ilgilenen sayısı da çok değil sanırım, ama Zbrush da ilk çıktığında 2-3 yıl boyunca böyleydi, benim tahminim Zbrush gibi öncü bir program ve Zbrush central gibi bir kaynak varken aradığın Mudbox Türkçe kaynağını bulmakta zorlanacaksın.

2012-03-12 20:19:43
Teşekkür ederim arkadaşlar. Demek

Teşekkür ederim arkadaşlar. Demek ki zorlamaya gerek yok Zbrush en güzeli türkçe kaynaklar filanda var. En iyisi Zbrush`a başlamak...

ali
2012-03-13 09:55:04
  • Erkek
Gnomon Workshop ve Digital-Tutors
brutal160Serbay FidanAvatar

Gnomon Workshop ve Digital-Tutors , fxphd vs.. gibi yerlerin tutorial`ları varken bence Türkçe kaynağa ihtiyacınız yok arkadaşlar benim ingilizcem var fakat ama olmasa bile anlaşılabilir hepsi sonuçta görsel olarak anlatılıyor dersler. Bu yukarıda ki eğitim kaynaklarında eğitimler sektörün liderleri tarafından , Avatar , Transformers gibi filmlerin , gears of war vs.. gibi oyunların yapımında çalışan insanlar tarafından anlatılıyor , böylelikle hem bu işin uç noktalarınıda görmüş oluyorsunuz hemde bu adamların tekniklerinide öğrenme şansınız oluyor. Elbette Türkçe olarakta çok güzel kaynaklar vardır ama öncelikle bu kaynaklara yoğunlaşmak lazım bana göre.

2012-03-14 13:13:23
  • Erkek
Yine yanılmıyorsam Gnomon firmasının
Problem

Yine yanılmıyorsam Gnomon firmasının Z-Brush tabanlı ücretsiz ve çok basit arayüzlü bir programı var "Sculptris" eğer işiniz daha çok modeli z brush gibi bir programda yapıp 3dsmax içine import etmekse Sculptris bunun için biçilmiş kaftan son baktığımda ücretsizdi.

edit hala ücretsiz:)
http://www.pixologic.com/sculptris/

2012-03-17 02:02:38

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!