Genel Konular : programlarla ilgili yardım istiyorum...

programlarla ilgili yardım istiyorum...
tansu-demirtasTansu DEMİRTAŞAvatar

ben üniversite öğrencisiyim mobilya dekorasyon okuyorum mesleğimle alakalı kndimi gelştirmek için programları öğrenmeye çalışıyorum. maya 3d, tr3d, max vs. programları aradım ama bi türlü bulamadım kime sorsam interneten indir diyor ama kime sorucagmı ne yapıcagımı bilmiyorum.. bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Tarafımdan üye olunmuştur. Tansu DEMİRTAŞ...
2012-02-18 18:16:25
  • Bayan
İnternetten indirme olayını geçelim
TalikaOkan EyüpAvatar

İnternetten indirme olayını geçelim şöyle yapalım siz öncelikle üniversitenizden bir mail adresi alın desteklemiyorsa üniversiteniz başka üniversiteddeki arkadaşlarınızdan rica edin ve 3ds max sitesinden bu mail ile başvuru yapıp serial edinin ve kullanın bu programları. 3ds max gibi programlar öğrenci dostudur ücretsiz bir şekilde destek oluyorlardı tabiki değişmediyse.

- Hiç...
2012-02-18 18:52:42
  • Erkek
Üniversite mail adresi ile
ulasdenizulaş deniz

Üniversite mail adresi ile şu adrese kaydolun:

https://students.autodesk.com/?nd=register

üye girişi yaptıktan sonra free products sekmesinden programı bulun, formu doldurup indirin. ilk etapta size ürün kodu ve şifreyi verecek serial verecek, onları kaydedip ilri deyip programı indirin. programı indirmek için önce küçük bir programcık kuracak bilgisayarınıza onu kabul edip Max kurulumunu indirin. ( Hangi max sürümünü seçtiğinizi formda doldurmak zorundasınız.) siz üye olun takıldığınız yerde yardımcı olurum.

2012-02-18 19:55:08
  • Erkek
üniversite mail adresi olmasada
cgahmetchessmasterAvatar

üniversite mail adresi olmasada kayıt yaptırabilirsiniz. Herhangi bir mail adresi de olur.

Bu işte iddalı değil sadece istekliyim.
2012-02-18 20:31:32
  • Erkek
bildiğim kadarıyla sadece edu.tr`yi
TalikaOkan EyüpAvatar

bildiğim kadarıyla sadece edu.tr`yi kabul ediyorlar türkiye için.

- Hiç...
2012-02-19 11:29:43
  • Erkek
Ben de öyle üye
ulasdenizulaş deniz

Ben de öyle üye olmak zorunda kalmıştım.

2012-02-19 12:55:42
  • Erkek
Ben gmail adresimle üye
cgahmetchessmasterAvatar

Ben gmail adresimle üye oldum.Yalnız hatırladığım kadarı ile gelen maili gereksiz e postalara gönderiyor.Belki bu yüzden osrun olmuştur.

Bu işte iddalı değil sadece istekliyim.
2012-02-20 09:06:43
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!