Genel Konular : Opel insignia & Toyota avensis

Opel insignia & Toyota avensis
serosezM.Serhat SEZGİNAvatar

Arkadaşlar merhaba,
4 yıldır kullandığım sevgili Clio`mu sattım. artık ailemizinde genişlediği için (biliyorsunuz Metehan adında 11aylık bir oğlum var :)) daha büyük ve daha konforlu bir araç almak şart oldu.. iki seçenek arasında gidip geliyoruz,otomobiller konusunda mutlaka benden daha bilgili arkadaşlar vardır.buna istinaden "Opel insignia & Toyota avensis" desem size hangisini tercih ederdiniz..

"Hedefi Olmayan Gemiye Hiç Bir Rüzgar Yardım Edemez"
2012-01-18 11:07:28
  • Erkek
Opel insignia süper bi
3dimaginationErhan YILDIZAvatar

Opel insignia süper bi araba bence..yada honda civic yeni kasada olabilir.

yildizmax Hayatım 3d olmuş....
2012-01-18 11:17:55
  • Erkek
yeni honda civic pek

yeni honda civic pek ideal gelmedi bana,42.000TL den satışa sunuldu,eski kasaları bile bundan pahalı :)sanırım biraz daha küçük eskiye oranla..

2012-01-18 11:26:37
  • Erkek
bütçenizi bilirsek daha rahat
gasiyanDevrim ErdalAvatar

bütçenizi bilirsek daha rahat tavsiyede bulunabiliriz.

www.dvamimarlik.com
2012-01-18 11:30:38
  • Erkek
Opel insignia derim kesinlikle
TalikaOkan EyüpAvatar

Opel insignia derim kesinlikle bir opel kullanıcısı olarak bir araba bukadar mı güzel bukadar mı konforlu olur diyorum. Ağır bir arabadır alışması başta zor gibi gelsede birkaç dakika sonra aldığınız haz konfor bambaşka. Birkaç kez arabayla kaza yapmamıza rağmen ufak küçük çizik dışında birşey yok arabada saatte 220 km ile giderken arabada mışıl mışıl uyunuyor. Sanırım anlatabildim konforu. Umarım seçimin doğru olur ve rahat edersin yeni arabanla. Şimdiden hayırlı olsun. Buarada bahsettiğim 2009 Opel Astra Sedan`dı insignia x2 haz.

- Hiç...
2012-01-18 11:33:46
  • Erkek
@Devrim,bütçe yerine iki araç

@Devrim,bütçe yerine iki araç arasında seçim yapmama yardımcı olursan çok daha makbüle geçer,teşekkürler ilgin için.

@Okan, bilgilendirme için teşekkürler.220km yapmam emin olabilirsin,araca ferrari muamelesi yapmaya gerek yok:) aile babası olarak daha düşük hızlarda kullanmam gerekli :)..Opele çok sıcak bakıyorum lakin,toyotanında yüksek bir prestiji olduğu kesin..

2012-01-18 11:38:19
  • Erkek
220 km Bulgaristan otobanında
TalikaOkan EyüpAvatar

220 km Bulgaristan otobanında yapıldı türkiye şartlarında zaten mümkün değil ama konforu anlatmak için güzel bir örnek :) Servisi iyidir sizi boş yere oyalamazlar gerekirse başka araç tahsis ederler. Alman arabaları bir başkadır. :)

- Hiç...
2012-01-18 11:48:17
  • Erkek
peki Okan insignia ne

peki Okan insignia ne zaman kasa değişimine gider? buda önemli aslında:),şimdi alıpta 2013 te kasa değişirse moral bozukluğu yaratır :).
bana 2015de değişir gibi geliyor bu zaman zarfında makyaj yapılır zaten.makyaj önemli değil,kasa tamamen değişmesin 2015e kadar bana yeter:)

2012-01-18 12:06:36
  • Erkek
Kasanın değişiceğini sanmıyorum yani
TalikaOkan EyüpAvatar

Kasanın değişiceğini sanmıyorum yani en erken 2015 gibidir çünkü elektrikli arabalara yöneldiler onlar üzerinde tasarım yapıyorlar bildiğim kadarıyla. Insigniada güzel bir tasarım yakalamışken kolay kolay köklü değişikliğe gitmezler. :)

- Hiç...
2012-01-18 12:17:57
  • Erkek
Sıkı bir motosiklet tutkunu
AR6AHMET ÖZKANTARAvatar

Sıkı bir motosiklet tutkunu olarak "Yanlışlıkla araba alırsam bu araba ....... olur " diye noktalı yeri dolduran modellerden birisidir Insignia.:) 2009 yılında BoatShow tekne fuarına getirdiklerinde inceleme fırsatım oldu. Şahane bir seçim olur. Bence.

2012-01-18 12:54:14
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!