Genel Konular : Bu Köpek Sizden Bir şey İstiyor

Bu Köpek Sizden Bir şey İstiyor
compleYusuf ARUKAvatar

Arkadaşlar petstar firmasının başlatmış olduğu yarışmaya biz de katıldık.En çok oy alan 50 köpek,sonrasında 5 jüri tarafından oylanacak.Ve en iyi 12 köpek petstar takviminde yer alacak.Yarışmada biz de varız ancak büyük bir engelimiz var.

Yarışma tam 3 hafta önce başladı.Ve her üye 24 saatde bir aynı kişiye oy verebiliyor.Yani bir insanın 15 tanıdığı bile olsa 30 günde 450 oy yapar.Ve buda ilk 100 e girmeye yeter.Ancak yarışma 4 gün sonra bitiyor.Ve biz yeni katıldık.Yani sizlerin yardımına ihtiyacımız var.

Sizin yapmanız gereken,verdiğimiz linke tıklayıp oy ver demek.Otomatik olarak kayıt sayfasına yönlendiriliyorsunuz.Kayıt olduktan sonra tekrar linke tıklayıp tekrar oy ver demeniz gerekmekte.Ve kayıt olurken facebook hesabınızdan bağlanıyorsunuz.

Bu zor günde yanımızda olduğunuz için teşekkürler :D

http://petstartakvimi.heroku.com/fotograflar/rafet--2

İt is only Business...
2011-12-15 22:22:01
  • Erkek
Yani yarışma en iyi
ulasdenizulaş deniz

Yani yarışma en iyi köpek yarışması değil, en çok taraftara sahip yarışmacı yarışması. Öyle mi? İlginç.

2011-12-15 22:49:05
  • Erkek
Ne yazıkki öyle biraz.Yaklaşık
compleYusuf ARUKAvatar

Ne yazıkki öyle biraz.Yaklaşık 69000 yarışmacının 200000 resmi var jürinin bunların hepsinin incelemesi mümkün olamayacağından,en çok oy alan 100 hayvanı inceleyecekler.50 köpek 50 kedi bunların en iyi 12 tanesi takvime bastırılacak.

Biz çok geç kaldık ama genede yarışıyoruz işte.Bir dakikanızı ayırıp destek olursanız seviniriz.

İt is only Business...
2011-12-15 23:01:27
  • Erkek
her ne kadar petshop
kajaxatakan şıkoğluAvatar

her ne kadar petshop lara gıcık olsam da bu tip etkinlikleri destekliyorum çünkü insanlar gaza gelip hayvan ediniyorlar hayvan sevgisini öğreniyolar. biraz torpil yapmış gibi olduk ama rafet yakışıklı bir beyfendiymiş kendisine oy vermekte zorlanmadık!

vefasız hedef kitle
2011-12-16 08:36:08
  • Erkek
Maşallah çok tatlıymış umarım
TalikaOkan EyüpAvatar

Maşallah çok tatlıymış umarım kazanırsınız çok masum bakıyo :D

- Hiç...
2011-12-16 16:50:06
  • Erkek
Evet bende torpil yaptım
sahinbeyŞahin GeldeçAvatar

Evet bende torpil yaptım.Yusuf ama güzel köpek yaaaaaaa

YILBAŞINDA YÜKLÜ İKRAMİYE KAZANANLAR BANA BİR SERVER MAKİNE ALMAZLARMI OLA
2011-12-16 19:19:36
  • Erkek
çok teşekkür ettim arkadaşlar.
compleYusuf ARUKAvatar

çok teşekkür ettim arkadaşlar.

İt is only Business...
2011-12-16 21:13:29
  • Erkek
Neyse ben de yapayım
ulasdenizulaş deniz

Neyse ben de yapayım dedim ama Facebook istiyorlar. maalesef olmadı, facebook kullanmıyorum. başka yolu varsa...

2011-12-16 21:16:06
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!