Genel Konular : web sitesi

web sitesi
beyzahbeyza

merba arkadaşlar, wordpressle bir internet sitesi olusturmak istiyorm.(en kolayı ve yaygını wordpress miş sanırım o yüzden) fakat hiç bi bilgim yok.zorlar mı beni acaba yapabilirmiyim.?mutlaka bilgili arkadaşlar vardır.bir fikir sormak istedim sadece

www.beyzahasimoglu.com
2011-11-22 16:28:39
  • Bayan
Wordpress kurulumunu yaptıktan sonra
shineseeHakan BabarAvatar

Wordpress kurulumunu yaptıktan sonra zorlanacağınızı zannetmiyorum. Kullanımı basittir. Zaten menülerde türkçe olacak o yüzden sıkıntı yaşamazsınız. Takıldığınız yer olursa yardımcı olurum.

2011-11-22 16:37:28
  • Erkek
eeee çok teşekkür ederim
beyzahbeyza

eeee çok teşekkür ederim ama şu an nasıl başlayacağımı bilmiyorm aslında, internetten araştrdım ama pek anlayamadım :)

www.beyzahasimoglu.com
2011-11-22 16:44:55
  • Bayan
Öncelikle wordpress sitesine girip

Öncelikle wordpress sitesine girip wordpress indirin. Sıkıştırılmış dosyaları çıkartın ve hepsinin ftp sunucunuza yükleyin. Sitenizin kontrol panelinden girip database oluşturun. Daha sonra sitenizi adres çubuğuna yazdığınızda karşınıza yükleme ekranı çıkacak. Buradaki adımları takip edip yükleme işlemini tamamlayın.

2011-11-22 17:30:03
  • Erkek
Konun sıkı takipcisi olacagım
enigmatrsoner enigmatr

Konun sıkı takipcisi olacagım bende site kurmak istiyorum....benimde bu konularda sıkıntım var ve hiçbir bilgim yok:(

2011-11-22 17:30:33
  • Erkek
wordpressi turkce olarak indirdim.ftp
beyzahbeyza

wordpressi turkce olarak indirdim.ftp sunucusu nedir ve nerededir :) sitenin kontrol panelini nereden açabilirim? ben bu terimleri bilmiyorum ki :(

www.beyzahasimoglu.com
2011-11-22 17:48:07
  • Bayan
o zaman para ver
blogbariscanBarış Can ÖztürkAvatar

o zaman para ver başkası açsın siteyi

2011-11-22 17:52:25
  • Erkek
Hosting paketi satın aldınızmı?

Hosting paketi satın aldınızmı? Eğer satın aldıysanız satın alırken kullandığınız mail adresine ftp ve kontrol paneli ile ilgili bilgiler gelir. Hangi adresten gireceğiniz ve kullanacı adı vs. Oradaki adresleri kullanarak ftp ve kontrol paneline erişim sağlayabilirsiniz. Eğer satın almadıysanız hosting paketi satın almanız gerekiyor.

2011-11-22 18:17:56
  • Erkek
hıı ok anladım.sunucu satın
beyzahbeyza

hıı ok anladım.sunucu satın almam gerektiğini biliydum ama ilk aşamada almam gerektiğini bilmiyodm. o zaman ben onu satın alym önce.teşekkür ederim.çok da soruya boğmak istemiyorum açıkçası, tekrar teşekkürler ilgilendiğiniz için

www.beyzahasimoglu.com
2011-11-22 18:21:28
  • Bayan
Rica ederim. Satın aldıktan

Rica ederim. Satın aldıktan sonra takıldığınız bir yer olursa yardımcı olurum.

2011-11-22 18:24:47
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!