Genel Konular : TR3D Satış veya Ortaklık

TR3D Satış veya Ortaklık
drekonNecmi DemirkeserAvatar

Türkiyenin en büyük 3D eğitim sitesi olan www.tr3d.com sitesini devretme kararı aldım. 2001 yılında açtığım bu web sayfası ile 3D eğitimi konusunda birçok kişiye destek verdim, Web sayfamız aracılığı ile yüzlerce kişinin iş bulmasına sebep oldum.

Fakat devam edecek enerjim kalmadı, 2017 yılında teşhisi konulan nörolojik rahatsızlığım sebebi ile artık sayfada olduğu kadar kişisel hayatımda da yavaş çalışıyorum.

Öncelikle Web sayfasını satın almak isteyen eğitim kurumlarına veya siteye faydalı olacak birine devredeceğim. Satın almak yerine ortaklık konusunda da tekliflere açığım.

Olası kullanım alanları

- Uzaktan eğitim sistemi

- Eğitim CD ve Kitapları satışı

- Dershaneler için reklam alanı

- Üniversiteler için ilgi alanı

- 3D yazılım ve printer satışı

- 3D model satışı

- Oyun ve asset satışı

eMail ile mesaj yazabilirsiniz, kişisel adresim olduğu için kesinlikle dönüş yaparım:

Game maker
2019-08-18 14:20:22 Edit:2019-08-27 21:17:36
  • Erkek
Hocam Rabbim sağlık ve
panubis3dYakup TAŞKINAvatar

Hocam Rabbim sağlık ve afiyet versin sana..Hastalığını günahlarına kefaret kılsın..
İnşallah Bu siteye verdiğin emekler karşılığını daha güzel şekilde bulur..

2019-08-18 14:42:25
  • Erkek
Selam
kurtbayram kurtAvatar

...Çok geçmiş olsun Necmi kardeşim, Allah şifa versin. Benim 3d hayatımda senin ve senin TR3d sitenin büyük katkısı olmuştur, evet güzel, heyecanlı yıllardı, güzel hatıralarla anıyorum o zamanları... Allah senden razı olsun. Yıllar ve hayatın getirdiği farklı sorumluluklar sebebiyle devamlı aynı heyecanı ve irtibatı sağlayamadım, bu bir çok müdavim içinde geçerliydi tabi, belki bir bayrak göreviydi, bir müddet çalışılır, sonra bayrağı o ilk heyecanı duyanlara bırakmak gerekiyordu...
....Velhasıl, sen ve siten hayatımın güzel anılarında gururla yerini koruyor... Senin için yapabileceğim herhangi bir şey olursa her zaman için hazırım, sevgili dost... En içten saygılarımla....

http://www.maryab.com
2019-08-18 14:45:12
  • Erkek
Geçmiş olsun. Acil şifalar
mimhakanHakan GüngördüAvatar

Geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim. Uzun zaman olmuş, belki de ilk üyelerden biriyimdir.Hemen hemen her gün bir kez de olsa girip bakarım ne var ne yok diye. Hayırlısı olsun artık. Umarım istediğiniz şekilde olur.

https://www.behance.net/mimhakan - XEON E5 2697v2 Corsair 32GBRAM+512GBNVMe.2SSD+1TB OBSIDIAN800D RTX3070
2019-08-18 16:02:35
  • Erkek
Çok geçmiş olsun. Umarım
kanakanSerkan BolkanAvatar

Çok geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda her şey yoluna girer. tr3d.com 3d konusunda özellikle biz yaşlıların :) olmazsa olmazıdır. Umarım bu bayrağın dalgalanması devam eder. Hayırlısı olsun.

2019-08-18 23:59:51 Edit:2019-08-19 00:00:31
  • Erkek
Geçmiş olsun
selamm25

Necmi hocam acil şifalar dilerim

2019-08-19 01:35:08
Merhabalar
KEMALBUDAK34KEMAL BUDAK

Çok Büyük Geçmiş Olsun, Acil Şifalar Diliyorum.

Her şey İçin Teşekkürler.

https://kemalbudak.tumblr.com/
2019-08-19 08:12:27
  • Erkek
paylaşmak güzeldir
hasan3dhasandAvatar

Umarım herşey istediğiniz gibi olur,allahtan umut kesilmez

paylaşmak güzeldir
2019-08-19 09:03:14
  • Erkek
Çok geçmiş olsun Necmi
ghostseckinseçkin akkayaAvatar

Çok geçmiş olsun Necmi hocam, umarım dilediğin gibi olur her şey .

www.mosteffect.com
2019-08-19 09:40:18
  • Erkek
:( Hocam Geçmiş olsun!

:( Hocam Geçmiş olsun! Açil Şifalar Diliyorum.

“....“
2019-08-19 09:44:52
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!