Genel Konular : teklif usulü çizim yapılan site

teklif usulü çizim yapılan site
mehmetterzimehmet terzi

merhaba arkadaşlar yabancı isimde bir internet sitesi üzerinden çizim-tasarım teklifi alınıp verilerek işlemler yapılıyordu. bu sitenin ismi nedir bilen var mı ve kullanan oldumu acaba bilgisi olan kişiler ve iş yapanlar aramızda ver mı?

2018-09-27 16:13:47
  • Erkek
Upwork Guru Freelancer We
kanakanSerkan BolkanAvatar

Upwork
Guru
Freelancer
We Work Remotely
Fiverr
Onsite
Folyo
Matchist
The Muse
Hangisini sordunuz?

2018-09-27 19:13:44
  • Erkek
Merhabalar
KEMALBUDAK34KEMAL BUDAK

Teşekkürler, Serkan Bey.
Değerli paylaşım.

https://kemalbudak.tumblr.com/
2018-09-27 21:19:07
  • Erkek
ismini hiç hatırlayamayacağım ama
mehmetterzimehmet terzi

ismini hiç hatırlayamayacağım ama bu siteler nasıldır gerçekten para kazanılıyormu işleyişi hakkında bilginiz var mı?

2018-09-28 09:05:19
  • Erkek
Kemal Bey rica
kanakanSerkan BolkanAvatar

Kemal Bey rica ederim.
Mehmet Terzi Bey Eğer yabancı dilinize ve mesleki bilginize güveniyorsanız para kazanırsınız. Fakat malum global siteler ve dolayısıyla gelen müşteri için seçenek çok ki özellikle meşhur Hintli tayfası var. Çok ucuza ve çok iyi işler çıkarıyorlar.
Ben bunlardan yalnızca bir tanesini takip ediyorum ve onuda yalnız Türkiye`den olan işler için ve site dışından sonuçlandırıyorum.
Yurdum içinde de çok güzel freelancer sağan siteler mevcut. Bir iş teklifine 30 - 40 TL ödeyeceksiniz de işe teklif vereceksiniz adam olur derse işi alacaksınız. Karşıda ki adam bütçeye de 100 tl dediği zaman dadından yenmez.
Bu arada işi alamazsanız ooooh 40 tl uçtu gitti. Darısı diğer teklife inşallah.
Kusura bakmayın konu dışına çıktım :) ama son günlerde çok sinirimi bozan bir konu bu ve anlamıyorum insanlar niye tepki göstermiyor niye hala bunlara imkan sağlıyor bir türlü aklım almıyor.

2018-09-28 23:50:31 Edit:2018-09-28 23:51:11
  • Erkek
çok teşekkür ederim verdiğiniz
mehmetterzimehmet terzi

çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için türkiyede takip ettiğim bir site dediğiniz mantıkta çalışıyor ve henüz daha hiç iş alamadım :) diğer sitelerden de çok bişey beklememk lazım o halde :(

2018-09-29 10:22:48 Edit:2018-09-29 10:31:58
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!