Genel Konular : TurboSquit hakkında birşey sormak istiyorum

TurboSquit hakkında birşey sormak istiyorum
VolkanBozkurtVolkan BOZKURTAvatar

Arkadaşlar ben yapmış oldugum modelleri satışa sunmak istiyorum turbosquit`de baya ünlü bi siteymiş ama şöyle bir sorun var paypal türkiyede kullanıma kapandı ödemeleri başka bi yöntemle alma şansımız varmı acaba

2016-10-01 13:13:27
  • Erkek
Payoneer sanırım kullanılıyor, Gönderim
dark1nqMehmet ÜnalAvatar

Payoneer sanırım kullanılıyor, Gönderim başına ücret talep ediyor diye duydum.
Bir süre sonra paypal geri gelicek sanırım o zamana kadar kendi hesabında da birikim yapıp paypal geri dönüşte aktarımda yapabilirsin. En azından ben ole düşünüyorum. Dönmezse payoneer hesabını bende deneyeceğim.

2016-10-01 13:18:35
  • Erkek
hesap bilgilerimizi

Hesap bilgilerimizi girmesekte para sitede birikiyo yani o zaman paypalı beklicez umarım geri hizmet vermeye başlarlar.Payoneer`da bir araştırmak lazım.

2016-10-01 13:23:00
  • Erkek
enpara.com üzerinden hesap açıp
GARYOSAVANİzzet Berkay KaramanderesiAvatar

enpara.com üzerinden hesap açıp paypal.com a tanımlıyorsunuz. enpara.com üzerinden para gönderimi ve alımı yapabiliyorsunuz.

http://www.youtube.com/user/GARYOSAVAN
2016-10-03 23:25:03
  • Erkek
Teşekkür ederim yardımınız için.

Teşekkür ederim yardımınız için.

2016-10-04 22:59:02
  • Erkek
İzzet bey dediğinizi yapamıyorum
halkaFurkan YILMAZ

İzzet bey dediğinizi yapamıyorum ?

www.furkanyz.com
2016-10-05 21:42:09
  • Erkek
Ben payoneer`e mevcut bankamın
vertexusOrhun EvcimenAvatar

Ben payoneer`e mevcut bankamın döviz hesabını tanımladım.Yalnız turbosquide payoneer`i kabul ettirmek biraz değişik bir yöntemle oluyor.

-Turbosquidde payoneer ödeme seçeneğini seçip submit dediğinizde sizi payoneerin üyelik sayfasına yolluyor.Burada eğer hali hazırda onaylı bir payoneer hesabınız varsa yukarıda "zaten bir hesabım var" gibi bir seçenek var onu seçiyorsunuz.

Eğer payoneer hesabınız yoksa açılır menüden "Payoneer debit card" yada "banka hesabına transfer" diye iki seçenek oluyor.Size uygun olanı seçerek üye oluyorsunuz.

İki yöntemdede payoneer sizi tekrardan turbosquid ödeme seçimi ekranına geri yolluyor.Payoneer seçeneğinin yanında sarı renkte"pending) gibi bir yazı çıkıyor bu payoneer hesabınızın doğrulanma aşamasında olduğunu gösteriyor.
Birkaç dk içinde sayfayı refresh yaparsanız yeşil renkte "Active" yazısı çıkıyor.

Ben henüz payoneer`den ödeme almadım,kesintiler vs hakkında bilgim yok,ayın 16 sını bekliyorum.
Yalnız skrill için konuşayım, başta 4$ civarı komisyon kesintisi oluyor.66$ dolar gelmişti, bankama 62$ olarak yolladım.
Bankam ingbank,10$ masraf kesintisi yapmış elime 52$ geçti.14$ zararım var.
Gerçi paypalde en düşük kurdan veriyordu parayı ama yinede bence daha iyiydi bunlardan.

Bu arada garyosavan merak ettim enparada bu tip kesintiler olmuyor diye okudum doğrumudur.Sen payoneer card ilemi çekiyorsun paranı.

orhun.artstation.com
2016-10-06 12:51:27
  • Erkek
Açıklamanız için çok teşekkürler

Açıklamanız için çok teşekkürler baya yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim.

2016-10-06 23:06:38
  • Erkek
payoneer
drekonNecmi DemirkeserAvatar

vertexus < teşekkürler, payoneer önemli bir detay.

Game maker
2016-10-09 19:38:16
  • Erkek

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!