Genel Konular : Sektördeki gerizekalılar

Sektördeki gerizekalılar
Seke

Hadi herkes firmalarla ilgili yaşadığı saçma olayları yazsın.Yakında kitap çıkaracağım neden bu ülkede bu iş yapılmaz diye.

2016-05-27 12:18:26
İsmi Lazım değil bi
setavu-------Avatar

İsmi Lazım değil bi gün genel yayın yönetmeni geldi telaşla kendisi tanıdık biridr buarada...

Noldu dedim ya logo yayında kötü duruyor dedi neyi kötü duruyor anlamadım dedim

font dedi arial ama gölgesi future olsun dedi...

anlamadım dedim...

gölge dedi başka font olsun dedi "agzımdan salya aktı o an gözüm seyirdi""

yine aynı arkadaş haber programı yapılıyor jeneriği bitirdik bu olmamış dedi

Niye dedim

Altın felan olsun böyle altın varaklar stunlar

dedim niye bu haber programı ne işi var onların

olsun dedi jeneriği zengin gösterir

ben o an iptaldim zaten cevap vermedim...

daha niceleri offf offf cok fena

2016-05-27 14:06:52 Edit:2016-05-27 14:08:40
  • Erkek
Bir günde dubaiden dönerken
setavu-------Avatar

Bir günde dubaiden dönerken THY kitapcıgından sayfa koparmıs telaşla yardımcısına vermış oda getirdi verdi yırtık sayfayı

bu ne dedim ..... bey gönderdi dedi ne lan bu dedim yanımdaki arkadaşla anlamadık

sayfada bitane karınca var daireden küp şekerler var anlayamadık o hayale varmadık..

geldi aradık bunu yollamıssınız bu ne diye

meger o karınca habermıs sekerlerde vıdeo ekranı haber jenerıgı olacakmıs

bız o gunden sonra o hayal gucune ulasamadık halada anlamıs degılım

ıste bu deneyımlerden sonra bıdaha bendekı bılınc toplayamadı hep bı eksıklık var :))

2016-05-27 14:14:19 Edit:2016-05-27 14:15:28
  • Erkek
@setavu hahaha :)

@setavu hahaha :)

Tv sektöründe ki saçmalıklar özellikle yayın yönetmenlerinin ve program yapımcılarının nasıl hayaller, nasıl dahiyane fikirlerle geldiklerini bilseniz gerçekten beyninizde ki devrelerin yandığını hissedersiniz.

Geçmişte çalıştığım bir TV kanalında genel yayın yönetmenin jenerik içerisinde kullanmam gereken mat. için anlatmaya çalıştığı cümleyi aynen aktarıyorum.

- `` Cam gibi transparan, metal gibi yansımalı, gold gibi rengi jöle gibi içinde hava baloncukları olsun.``

Benim bakakaldığım konuşamadığım bir andı.

2016-05-27 16:52:13
  • Erkek
izmir cqı bilişim sahibi
ChosenoneUğur ÖZBEYAvatar

izmir cqı bilişim sahibi caney kurtbas

İş ahlakı olmayan biri. Nedeni bir kaç arkadaşa iş verdi. İlk işlerin parası ödende 2 iş daha teslim ettik ardından.Bu işlerin parasını vermedi.Neden olarakta işi başkasından almışmış ve o kişide ona para vermediği için bize veremeyeceğini söyledi. Yalnız bunu facebook da dile getirdiğimde bu canlıdan muzdarip yanlarında daha önce calısmış 2 arkadaşta bana maaşlarıda ödemediklerini söyledi. Kısacası kul hakkı yemeye bayılıyorlar. Tanıyan varsa onu bu mesajımı iletebilir.

2016-05-27 18:29:53
  • Erkek
Akheron misket gibi birşey
Seke

Akheron misket gibi birşey yani diyip dalga gecseydin keşke :D

2016-05-27 20:34:02
hafelenin işe alımlarını araştır
ingushstyleşamil özdemir

hafelenin işe alımlarını araştır ondan iyi geyik görmedim henüz türkiye 3d sektöründe.

2016-05-27 23:57:44
  • Erkek
dingillik hep iş verenlerde olmuyo ))
serkanmertserkan mert

ilgi ve merakımız hep sinema ve oyun sektörü olduğu için hayal gücümüz hep aksiyon ekşin üzerine şekillenmiş fakat endüstide işler böyle yürümüyor )))))) adam ısrarla sıradan basit bi ürün resmi istiyor bizden tabi birazda estetik olsun diyor , biz hemen ejderhalar koyacaz yer yarılacak ölüler kalkacak yer gök birbirine girecek aksiyon üstüne aksiyon koyacaz şöyle yapacaz böyle edecez , adam yaw diyo ürün görünsün yeter bunlara gerek yok ))) tamam diyoz yer gök dursun ama ejderhaları koyalım şurdan felan gelsin buradan filan gitsin , adam tekrar ediyo yaw arkadaş bana ürün lazım ürün resmi al yeter başka bişe istemiyom )) tamam ozaman yer gök iptal ejderhayıda çıkaralım onun yerine alevler buzlar koyalım , artık bunu koyalım , yani sahne boş kalmasın ))))))))))

bu kafadan kurtulmamız baya uzun zaman aldı ))))))))))))))

2016-05-28 04:29:17
  • Erkek
aklıma gelen 3 şey
50c3ntsercan ağbabaAvatar

aklıma gelen 3 şey var.

bir sinema filminde denizde yüzen adamın saçlarının kuru olmasını istemişlerdi.
birde kumsalda yürüyen,koşan oyuncu bot giymiş terlik giysin isteği vardı :D
ve tabi malzeme göndermeyip hadi effectler bittiyse geri gönderin diyenler var :D

http://www.sercanagbaba.blogspot.com "Yardım Etmek Can Yakmaz"
2016-05-28 11:30:49
  • Erkek
:) :) Çok güldüm
Seyfeddin

:) :) Çok güldüm gerçekten çok ilginç anılar.

2016-05-28 12:13:48

Kapalı

Topic closed automatically because it`s been more than a year!